مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 210283 -تاریخ انتشار : یکشنبه 21 آبان 1396 -ساعت : 11:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن

با عنوان شب چله و همزمان با اولین شب زمستان ۱۳۹۶

با عنوان شب چله و همزمان با اولین شب زمستان ۱۳۹۶کنسرت «تال» با آواز «فرج علیپور» و «کوروش اسد پور» به روی صحنه می رود

مازندمجلس:کنسرت موسیقی محلی «تال»، با آواز دو خواننده سرشناس، «فرج علیپور» و «کوروش اسد پور»، در اولین ماه زمستانی ۱۳۹۶ تقدیم مخاطبان و موسیقی دوستان در «تالار وزارت کشور» می شود.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، کنسرت مشترک «فرج علیپور» و «کوروش اسدپور» دو پیشکسوت موسیقی بختیاری، در تاریخ ۱ دیماه سال جاری، با رپرتواری از بیاد ماندنی ترین آثار این گروه، در «تالار وزارت کشور»، به اجرا در می آید.

در این مجموعه موسیقایی فرج علیپور (کمانچه، آواز)، کوروش اسدپور (آواز)، مسلم علیپور (کمانچه)، میلاد علیپور (تار)، مهزاد خردمند (کمانچه آلتو)، داوود رحمان پور (سنتور)، مریم خدابخش (عود)، محسن کیهان نژاد (سرنا)، ماهور زمانه پور (سازهای کوبه ای) و رامین ملکی (دهل و دف) به هنرنمایی می پردازند.

شایان ذکر است که کنسرت گروه موسیقی «تال»، در ساعت ۱۹ از تاریخ یکم دیماه ۱۳۹۶ در «سالن وزارت کشور»، بروی صحنه می رود و بهای بلیت این کنسرت، ۴۰ و ۵۰ و ۶۰ و و ۷۰٫٫٫٫الی ۱۳۰ هزار تومان می باشد. علاقمندان می توانند جهت تهیه اینترنتی بلیت ها به سایت www.iranconcert.com مراجعه نمایند.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : علیپور - موسیقی - کوروش - کنسرت - وزارت - کمانچه - اولین - تاریخ - دیماه - اسدپور - تالار - عنوان - همزمان - زمستان -

نظر شما در مورد : با عنوان شب چله و همزمان با اولین شب زمستان ۱۳۹۶کنسرت «تال» با آواز «فرج علیپور» و «کوروش اسد پور» به روی صحنه می رود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها