0

تاریخ انتشار : شنبه 04 آذر 1396 - ساعت : 11:32

کد مطلب: 213737 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در گفت و گو با میزان اعلام شد

اسکورت روزانه 600 محموله کمک به مناطق زلزله زده

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: در محور مواصلاتی روانسر روزانه 600 محموله از کمک های مردمی با اسکورت پلیس راهی مناطق زلزله زده می شود.

مازندمجلس:

سردار منوچهر امان اللهی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، اظهار داشت: نیروی انتظامی امنیت کامل را در مناطق زلزله زده ثلاث باباجانی و سر پل ذهاب برقرار کرده است.

وی افزود: کلانتری ها و پاسگاه ها سطح حوزه به همراه نیروهای کمکی اعزامی به مناطق زلزله زده به منظور تامین امنیت این مناطق در آماده باش هستند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه عنوان کرد: از مسیر شهرستان روانسر به عنوان دروازه اورامانات روزانه حدود 600 محموله کمک های مردمی عبور می کند و نیروی انتظامی امنیت لازم برای آنها را فراهم می کند.

سردار امان اللهی یادآور شد: نیروی انتظامی با قدرت در کنار زلزله زده ها خواهد ایستاد و نظم و امنیت لازم را برای آنان رقم می زند.

وی تاکید کرد: با تلاش مثال زدنی نیروی انتظامی کار امدادرسانی در شهرستان ثلاث باباجانی مانند دیگر نقاط حادثه دیده با امنیت کامل در حال انجام است و مردمی که کمک های مردمی را ارسال می کنند، نباید نگران امنیت باشند. 

 


منبع : میزان

برچسب ها : #امنیت #انتظامی #نیروی #زلزله #مناطق #مردمی #شهرستان #باباجانی #عنوان #اللهی #روزانه #محموله #سردار #میزان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اسکورت روزانه 600 محموله کمک به مناطق زلزله زده