0
ایجاد ارتباط میان دستگاه‌ها در حل بحران‌ها بسیار ضروری است

تاریخ انتشار : سه شنبه 07 آذر 1396 - ساعت : 17:58

کد مطلب: 214596 چاپ به اشتراگ گذاشتن

لاریجانی در دیدار نمایندگان قزوین:

ایجاد ارتباط میان دستگاه‌ها در حل بحران‌ها بسیار ضروری است

مازندمجلس: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد ارتباط میان دستگاه‌های مختلف برای اجرای امور کشور به خصوص در حل بحران‌ها بسیار ضروری و مهم است.

مازندمجلس: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد ارتباط میان دستگاه‌های مختلف برای اجرای امور کشور به خصوص در حل بحران‌ها بسیار ضروری و مهم است.

به گزارش ایلنا، علی لاریجانی در دیدار با اعضای مجمع نمایندگان استان قزوین و استاندار این استان که ظهر امروز (سه شنبه، ۷ آذرماه) در مجلس برگزار شد، با اشاره به رویکرد صنعتی این استان، اظهار داشت: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور لازم است، حتی‌الامکان از ظرفیت بخش خصوصی برای توسعه استفاده کرده و در این مسأله تنها به دولت امید نبست.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه از ظرفیت شرکت های داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری در حوزه راه، راه آهن، کارخانجات و فاضلاب باید استفاده کرد، اظهار داشت: در این بین اولویت با راه آهن است که با حضور بخش خصوصی می توان بقیه امور آن را به مرحله اجرا درآورد.

وی در ادامه با تأکید بر توسعه صادرات بیان داشت: اصلاح وضعیت اقتصادی کشور نیازمند تقویت صادرات است چنانچه در ۴۰ سال گذشته سرانه صادرات غیرنفتی یک دهم درآمد نفتی کشور بوده که خیلی کم است.

لاریجانی در ادامه با بیان اینکه برای محصولات پسته و کشمش استان قزوین باید خریدار خارجی پیدا شود، عنوان کرد: بسته بندی محصولات باید اصلاح شده و بر تعداد شرکت های بزرگ صادراتی افزوده شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: ایجاد ارتباط میان دستگاه های مختلف برای اجرای امور کشور به خصوص در حل بحران ها بسیار ضروری و مهم است تا هزینه ها به هر مفهومی کاهش یابد.


منبع : ایلنا

برچسب ها : #استان #شورای #ضروری #اسلامی #ادامه #صادرات #بسیار #لاریجانی #قزوین #ایجاد #ارتباط #اینکه #استفاده #خارجی #اصلاح #محصولات #توسعه #نمایندگان #ظرفیت #دیدار #اجرای #مختلف #اظهار #وضعیت #بحران‌ها #اقتصادی #خصوصی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ایجاد ارتباط میان دستگاه‌ها در حل بحران‌ها بسیار ضروری است