0

تاریخ انتشار : سه شنبه 07 آذر 1396 - ساعت : 19:01

کد مطلب: 214611 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سلطانی فر: نظام اداری کشور در حال تحول و جوان سازی است

مازندمجلس: «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان، در نشستی با نمایندگان سمن های استان گیلان و کرمان با تبریک حلول ماه ربیع الاول از برگزاری مستمر جلسات با سمن های استان های مختلف تشکر کرد و گفت: نظام اداری کشور در حال تحول و جوان سازی است.

مازندمجلس: سلطانی فر، گفت: ایران در حال تحولی بزرگ در نظام اداری اش قرار دارد. مدیران چهار دهه گذشته کم کم جای خود را به جوانان می دهند.
 وزیر ورزش و جوانان در ادامه گفت:دولت با انتخاب وزیری جوان در کابینه نشان داد این انتقال قدرت با سرعت بیشتری باید انجام شود و دولت هم در این بحث جدی است، امیدوارم در چهار سال اینده شاهد آن باشیم که خیلی از پست های مدیریتی بدست جوانان و زنان اداره شود.
وی در ادامه گفت:ما جوانان رابه عنوان یک موتور متحرک در اداره کشور می دانیم من معتقدم این انتقال قدرت در چهار سال اینده انجام خواهد شد .
سلطانی فر افزود:در اینده نزدیک موانع و مشکلات سر راه سمن ها حل خواهد شد، در تمامی استان ها، استانداران استفاده از جوانان و اعتماد به آنها را در دستور کار خود قرار داده اند.
وی در ادامه گفت: یکی از محوری ترین شاخص های ما برای ارزیابی مدیران کل استان ها، رسیدگی به امور جوانان و حمایت از سمن ها و تعامل با جوانان است، بارها در نشست های مختلف به مدیران استان ها گفته شده است که یکی از معیارهای سنجش عملکردشان کارنامه آنان درحوزه جوانان است.
وزیر ورزش و جوانان گفت: در انتصابات مدیران استان ها نیز به جوانان اعتماد کردیم و هم اکنون چندین تن از مدیران کل استانی ها زیر ٤٠ سال هستند ،ما از رهبر کبیر انقلاب درس اعتماد به جوانان را اموخته ایم همانطور که میدانید در اولین دولت های بعد از انقلاب این جوانان بودند که اداره کشور را بدست گرفتند .
وی ادامه داد: در خصوص خانه جوانان با تعامل با نهادهای مختلف علاوه بر خانه های جدید تمامی خانه هایی که مربوط به جوانان است را پس خواهیم گرفت .
وزیر ورزش و جوانان در خصوص تفکیک حوزه جوانان از ورزش گفت: ما تابع مراجع قانون گذار هستیم و هم اکنون هم معاونت جوانان با قدرت به کار خودش ادامه می دهد، هر تصمیمی که مجلس بگیرد ما با قدرت مقدمات اجرای آن را در اسرع وقت انجام خواهیم داد.
سلطانی فر گفت: نام دفتر ازدواج در وزارتخانه عوض شده است ولی محتوای آن هنوز وجود دارد، تا کنون علاوه بر پرداخت وام های ازدواج در حوزه روان شناسی هم چندین مرکز مشاوره راه اندازی شده است که تعداد این مراکز مشاوره نسبت به چهار سال قبل ١٠برابر شده است .

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #جوانان #مدیران #ادامه #سلطانی #استان #اعتماد #اداره #اینده #علاوه #انقلاب #خواهیم #ازدواج #مشاوره #چندین #مختلف #تمامی #اداری #تعامل #انتقال #اکنون

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سلطانی فر: نظام اداری کشور در حال تحول و جوان سازی است