مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 211173 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1396 -ساعت : 19:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تقدیر جمعی از خانواده‌های شهدا از معاون سابق شهردار تهران

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- جمعی از چهره های هنری وخانواده شهدا و فعالان فرهنگی از زحمات ارزنده معاون اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران به عنوان یک نیروی جهادی و سرباز خدمت گذار ولایت تقدیر و تشکر کردند.
مازندمجلس: به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،جمعی از چهره‌های هنری و خانواده شهدا و فعالان فرهنگی ضمن تسلیت به بازماندگان زلزله کرمانشاه از زحمات ارزنده دکتر عبداللهی معاون اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران، به عنوان یک نیروی جهادی و سرباز خدمت گذار ولایت تقدیر و تشکر کردند.

در متن این پیام که در اختیار این رسانه قرار گرفت آمده است:

جناب اقای دکتر عبداللهی

بعد از بالغ یک دهه تلاش وافر در سمت‌های مختلف شهرداری تهران از اینکه با سعه‎ی صدر، حس نوع دوستی و حسن خلق و به پشتوانه‎ی جدیت در کار و اهتمام و پشتکار منشاء خدمات ارزشمندی بوده اید لازم میدانم مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام نماییم. دوران مدیریت شما در شهرداری تهران همراه با خدمات ارزنده به جامعه هنری، خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران و همچنین خدمات ارزنده و موثر در راهپیمایی‌های اربعین حسینی (ع) بود از این رو حال که در دوران تغییر مدیریت‌ها در ساختمان بهشت، نوبت به حذف و برکناری معاون زحمت کش اجتماعی و امور فرهنگی رسیده است بر خود لازم دیدیم از تلاش‌های شبانه روزی این سرباز ولایت و زحماتی که در دوران خدمت در شهرداری تهران کشیده است کمال تقدیر و تشکر را داشته و برای موفقیت روز افزون برادرمان دکتر مجتبی عبداللهی در دیگر عرصه‌های خدمت گذاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی دعا خواهیم کرد.


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - تقدیر - شهرداری - خدمات - دوران - ارزنده - فرهنگی - معاون - خانواده‌های - ولایت - جامعه - عبداللهی - اجتماعی - سرباز -

نظر شما در مورد : تقدیر جمعی از خانواده‌های شهدا از معاون سابق شهردار تهران

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها