مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 211180 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1396 -ساعت : 20:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن

افشاگری درباره فشار عربستان به محمود عباس /نقشه سعودی ها علیه ایران چیست؟

مازندمجلس: روزنامه استار ترکیه اعلام کرد: محمد بن سلمان ولیعهد عربستان با تحت فشار قرار دادن محمود عباس رییس تشکیلات خودگردان فلسطین، خواستار همراهی وی با نقشه آمریکایی 'صلح خاورمیانه' در منطقه شده است.
مازندمجلس: وبسایت روزنامه استار ترکیه در خبری نوشت: هفته گذشته محمود عباس با سفر به عربستان با ولیعهد این کشور دیدار و مذاکراتی فشرده داشت.
به گزارش نامه نیوز و به نوشته این رسانه، ولیعهد عربستان در این مذاکرات محمود عباس را بر سر دو راهی همراهی پروژه آمریکایی 'صلح خاورمیانه' و یا استعفا از مقام خود قرار داده است.
استار مدعی شد: یک هفته پیش از سفر محمود عباس به عربستان، جرد کوشنر مشاور ارشد و داماد ترامپ با ولیعهد سعودی ها دیدار و مذاکره کرده بود که به نظر می رسد فشار بر رییس تشکیلات خودگران فلسطین از این دیدار ناشی شده باشد.
به نوشته روزنامه استار، این طور به نظر می رسد که نقشه صلح خاورمیانه از سوی مقامات رژیم صهیونیستی جدی گرفته شده است تا ضمن هماهنگی با برخی کشورهای عربی، اتحادی قدرتمند علیه ایران شکل بگیرد.
استار اضافه کرد: جرد کوشنر داماد ترامپ، جیسون گرینبلات مذاکره کننده ارشد ترامپ، دینا پاول معاون مشاور امنیت ملی و دیوید فریدمن سفر آمریکا در سرزمین های اشغالی مدتی است که بر روی نحوه اجرای نقشه صلح خاورمیانه کار می کنند.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عربستان - محمود - استار - ترامپ - خاورمیانه - دیدار - ولیعهد - سعودی - مذاکره - داماد - کوشنر - نوشته - روزنامه - مشاور -

مطالب مرتبط با : افشاگری درباره فشار عربستان به محمود عباس /نقشه سعودی ها علیه ایران چیست؟
نظر شما در مورد : افشاگری درباره فشار عربستان به محمود عباس /نقشه سعودی ها علیه ایران چیست؟

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها