0
مدیرعامل «شرکت پالایش گاز یادآوران خلیج فارس» منصوب شد

تاریخ انتشار : سه شنبه 07 آذر 1396 - ساعت : 20:26

کد مطلب: 214623 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل «شرکت پالایش گاز یادآوران خلیج فارس» منصوب شد

مازندمجلس: مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس عبدالامیر دیوان بچاری را به سمت مدیرعامل شرکت پالایش گاز یادآوران خلیج فارس منصوب کرد.

مازندمجلس: مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس عبدالامیر دیوان بچاری را به سمت مدیرعامل شرکت پالایش گاز یادآوران خلیج فارس منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، متن این حکم به شرح ذیل است:

نظر به تعهد، سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی و با عنایت به مصوبه هیئت مدیره محترم شرکت پالایش گاز یادآوران خلیج فارس به موجب این حکم می‌شوید. با توجه به اهمیت پروژه NGL ۳۲۰۰ و نقش آن در جلوگیری از هدر رفت ثروت ملی با بازیافت گازهای مشعل و انتشار مقادیر قابل توجهی گاز دی‌اکسیدکربن و همچنین صیانت از محیط زیست انتظار است با توکل بر خداوند متعال و با بهره‌گیری از افراد متعهد، متخصص و کارآمد در ساماندهی و هدفمندسازی فعالیت‌ها و تلاش در جهت تحقق اهداف زیر موفق باشید. 

اتخاذ روش‌ها و برنامه‌های جامع عملیاتی برای دستیابی به اهداف اولویت‌بندی شده پروژه با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های به روز دنیا و رعایت استانداردهای کیفی جهانی در حوزه فنی، محیط زیست و ایمنی، مدیریت عالیه اجرای پروژه منطبق با برنامه زمانبندی شده، مدیریت و کنترل هزینه‌ها بر مبنای تصمیمات علمی و اقتصادی و رعایت مقررات، دستورالعمل‌ها و آیین‌نامه‌های مربوطه به منظور حفظ حقوق کلیه ذینفعان، تمرکز بر قابلیت‌ها و توانمندی‌های سازندگان داخلی و استفاده حداکثری از ظرفیت آنها درخصوص تامین ملزومات در راستای اجرای سیاست‌های کلان اقتصاد مقاومتی و حمایت از ساخت داخل مگر در مواردی که دانش، تکنولوژی و سازوکارهای مورد نیاز داخل کشور پاسخگو نباشد.  

تدوین و اجرای اثربخش سیاست‌های کلان راهبردی و خط مشی‌های مرتبط درخصوص تأمین منابع مالی، پیشرفت موفقیت‌آمیز فعالیت‌ها و کاهش ریسک‌های استراتژیک پروژه با بهره‌گیری از سیاست‌های کلان راهبردی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، برنامه‌ریزی جامع، گسترده و منطبق بر کرامت انسانی جهت بکارگیری نیروهای متخصص، متعهد و دلسوز به منظور ارتقای بهره‌وری در کلیه فعالیت‌های شرکت نظارت عالیه و کنترل دقیق اجرای مندرجات قرارداد EPC با پیمانکار مربوطه شرکت پالایشگاه گاز یادآوران خلیج فارس مجری طرح (NGL -۳۲۰۰) با هدف تولید +C۲ و گاز شیرین و با ظرفیت پالایش نهایی ۵۰۰ میلیون فوت مکعب در روز که جنبه زیست محیطی مهمی بر منطقه نیز دارد در جنوب حوزه نفتی و شمال حوزه نفتی یادآوران واقع در ۶۰ کیلومتری جنوب شهرستان هویزه در زمینی به وسعت ۱۸۰ هکتار در حال احداث می‌باشد.


منبع : ایلنا

برچسب ها : #یادآوران #اجرای #پروژه #پالایش #بهره‌گیری #سیاست‌های #کنترل #منطبق #منظور #ظرفیت #عالیه #راهبردی #درخصوص #فعالیت‌ها #پتروشیمی #صنایع #منصوب #متعهد #متخصص #اهداف #مدیرعامل #رعایت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مدیرعامل «شرکت پالایش گاز یادآوران خلیج فارس» منصوب شد