مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 211412 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 آبان 1396 -ساعت : 14:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پخش «سی‌وسه روز» از آی‌فیلم

گپ امید روحانی و جمال شورجه در «کافه فیلم»

پخش «سی‌وسه روز» از آی‌فیلم

مازندمجلس: فیلم سینمایی «سی‌وسه روز» با حضور کارگردان این اثر در برنامه «کافه فیلم» پنج‌شنبه این هفته به نمایش گذاشته‌ شده و گفت و گوی امید روحانی مجری – کارشناس برنامه با جمال شورجه به همین فیلم اختصاص خواهد یافت.

به گزارش هنرنیوز، برنامه «کافه‌فیلم» به تهیه‌کنندگی محمدتنکابنی و وحید رونقی پنج‌شنبه شب‌ها یک فیلم سینمایی را به‌نمایش می‌گذارد و پس از پخش آن امیدروحانی با کارگردان اثر به گفت‌وگو و نقد فیلم می‌پردازد.

براساس این گزارش، «سی‌وسه روز» فیلمی است از جمال شورجه به تهیه‌کنندگی مهدی همایون‌فر، که روایتی واقعی از جنگ سی و سه روزه اسرائیل و حزب‌الله لبنان را نشان می‌دهد. این فیلم با همکاری بنیاد سینمایی فارابی، حزب الله لبنان و دولت لبنان ساخته شده‌است.

این فیلم که علی دادرس نویسندگی آن را برعهده داشته‌است، در جنوب لبنان فیلمبرداری شده و به عربی نیز دوبله شد و در کشور سوریه و لبنان به نمایش در آمد.

پیر داغر، باسم مغنیه، یوسف الخال، کارمن لبوس، نسرین طافش، کنیدا علوش و دارین حمزه بازیگران «سی‌وسه روز» بوده‌اند.

«کافه‌فیلم» پنج‌شنبه ۲۵ آبان رأس ساعت ۲۱:۰۰ روی ‌آنتن قرارمی‌گیرد و بازپخش آن در ساعت‌های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز بعد خواهدبود.


منبع : هنر نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : لبنان - سی‌وسه - پنج‌شنبه - برنامه - سینمایی - شورجه - تهیه‌کنندگی - کافه‌فیلم - نمایش - روحانی - کارگردان - گزارش -

نظر شما در مورد : پخش «سی‌وسه روز» از آی‌فیلم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها