مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 211414 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 آبان 1396 -ساعت : 14:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن

واکنش رئیس دفتر رئیس‌جمهور به خبر تغییر ساختار دولت

مازندمجلس: رئیس دفتر رئیس‌جمهور درخصوص توافق روحانی و لاریجانی درباره تغییر ساختار دولت گفت: موضوعی که باید ۲۹۰ نماینده بررسی کنند و رأی بدهند که توافق نمی‌شود.
مازندمجلس: محمود واعظی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی درخصوص تغییر ساختاری دولت و توافق ضمنی رئیس مجلس با آن گفت: رئیس‌جمهور و رئیس مجلس معمولاً با یکدیگر بحث و گفت‌وگو انجام می‌دهند و اینکه چنین توافقی شده است درست نیست.
رئیس دفتر رئیس‌جمهور در ادامه افزود:‌ بالاخره موضوعی که باید 290 نماینده بررسی کنند و رأی بدهند که توافق نمی‌شود. آنچه انجام می‌شود تفاهم نسبت به این است که کارها پیش برود وگرنه این موضوعی است که حق مجلس است و هرچه تصویب کرد همان اجرا می‌شود.
رئیس دفتر رئیس‌جمهور با بیان اینکه ما یک لایحه‌ای ارائه داده‌ایم. به هر حال در داخل مجلس کمیته ها بررسی می‌کنند و پیشنهادات را ارائه می‌دهند،  خاطرنشان کرد:‌  اگر مجلس و کمیسیون‌ها پیشنهادات خوبی داشته باشند به صرف اینکه در لایحه دولت نیامده، ما بر لایحه خود پافشاری نمی‌کنیم.
ر توزیع موارد ضروری به زلزله زدگان غرب کشور و صحت آن، گفت: ستاد بحران برای کاستن از نابسامانی ها هر روز جلسه می گذارد و آقای روحانی هم موافقت کردند که وزیر کشور به جای آمدن به جلسات هیئت دولت، جلسات ستاد بحران را تشکیل دهند.
واعظی تاکید کرد: مشکلات و کمبودهایی که در سفر دیروز هیئت دولت به کرمانشاه با آن مواجه شدیم مسئله مدیریت بحران و تامین امنیت و اطلاع رسانی به همه نقاط زلزله زده و ایجاد هماهنگی میان دستگاه های مختلف بود که در این رابطه امروز در هیئت دولت بحث و تصمیمات لازم را اتخاذ کردیم.
رئیس دفتر رئیس جمهوری ادامه داد: آنچه که ما در کرمانشاه دیدیم یک همبستگی کامل میان مردم و دستگاه های مختلف بود حتی میان دستگاه هایی که هیچ ارتباطی با ستاد بحران و مسائل مربوط به زلزله نداشتند، همه تمام امکانات خود را برای کمک به هموطنانشان بسیج کرده‌اند.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بحران - رئیس‌جمهور - زلزله - دستگاه - اینکه - جلسات - مختلف - کرمانشاه - لایحه - ارائه - واعظی - تغییر - توافق - می‌دهند - بررسی - موضوعی - پیشنهادات -

مطالب مرتبط با : واکنش رئیس دفتر رئیس‌جمهور به خبر تغییر ساختار دولت
نظر شما در مورد : واکنش رئیس دفتر رئیس‌جمهور به خبر تغییر ساختار دولت

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها