مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 211436 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 آبان 1396 -ساعت : 15:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اختصاص یک روز حقوق دانشگاهیان فنی و حرفه‌ای به زلزله زدگان

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- کارکنان دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور با اختصاص یک روز از حقوق آبان ماه خود به زلزله زدگان غرب کشور، همدردی خود را با مردم زلزله زده این منطقه اعلام کردند
مازندمجلس:

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،بر اساس مصوبه‌ هیأت رئیسه دانشگاه فنی و حرفه‌ای، یک روز حقوق کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی کارکنان این دانشگاه با رضایت پرسنل دانشگاه به زلزله زدگان غرب کشور تخصیص می‌یابد.

در متن این مصوبه آمده است: حقوق یک روز کارکنان دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور طی ضوابطی که اداره کل مالی اعلام خواهد کرد در حمایت از آسیب دیدگان زلزله غرب کشور تخصیص یابد.

سعید نجفی در این باره گفت: در پی حادثه و مصیبت زلزله ۷.۳ ریشتری استان کرمانشاه که بسیاری از هموطنان ما را داغدار و ایران را عزادار کرد، کارکنان خانواده بزرگ دانشگاه فنی و حرفه‌ای بنابر وظیفه و عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و همگام با ملت شریف ایران اسلامی یک روز از حقوق خود را برای کمک به عزیزان مصیبت دیده اختصاص دادند.

مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای در ادامه ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های داغدار و ابراز همدردی با مصیبت دیدگان زلزله غرب کشور افزود: امیدواریم این اقدام ناچیز همدردی کوچکی در برابر این مصیبت بزرگ باشد و التیامی بر دردهای آنها باشد.

 


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دانشگاه - زلزله - مصیبت - کارکنان - حرفه‌ای - داغدار - همدردی - دیدگان - اختصاص - تخصیص - زدگان -

نظر شما در مورد : اختصاص یک روز حقوق دانشگاهیان فنی و حرفه‌ای به زلزله زدگان

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها