تاریخ انتشار : شنبه 11 آذر 1396 - ساعت : 15:08

کد مطلب: 215621 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تمدید مهلت ­­انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری ۹۶

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت و همچنین کدرشته محل‌های جدید آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی تا ساعت ۲۴ سه شنبه ۱۴ آذر تمدید شد.

مازندمجلس:

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، حسین توکلی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: تا ظهر امروز ۳۷ هزار و ۹۳۶ داوطلب در این مرحله انتخاب رشته کرده اند.

توکلی با بیان اینکه داوطلبان برای انتخاب و ثبت کدرشته محل‌های انتخابی به سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند افزود: اصلاحات جدید و دفترچه راهنمای انتخاب رشته نیز در این سایت اینترنتی منتشر شده است.

وی گفت: داوطلبانی که در روز‌های گذشته انتخاب رشته کرده اند نیز می‌توانند در مدت یاد شده برای ویرایش کد رشته محل‌های انتخابی اقدام کنند.

توکلی افزود: در این مرحله ۱۳ هزار و ۷۰۷ نفر در ۱۳۵۹ کدرشته محل پذیرش خواهند شد.

وی گفت: همچنین دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دوره‌هایی که پذیرش در آن‌ها براساس سوابق تحصیلی است نیز در این سایت اینترنتی منتشر شده است و نام نویسی و انتخاب این رشته‌ها نیز تا ۱۴ آذر ادامه دارد.

توکلی افزود: در دوره‌هایی که پذیرش در آن‌ها براساس سوابق تحصیلی است؛ حدود ۷۹۰۰ نفر پذیرش خواهند شد.

 


منبع : میزان

برچسب ها : #پذیرش #توکلی #مرحله #افزود #اینترنتی #دوره‌هایی #خواهند #آن‌ها #تحصیلی #سوابق #براساس #دفترچه #کدرشته #خبرگزاری #محل‌های #انتخابی #راهنمای #منتشر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تمدید مهلت ­­انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری ۹۶


X https://sport45.site/