تاریخ انتشار : یکشنبه 19 آذر 1396 - ساعت : 14:11

کد مطلب: 217471 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون سیاسی وزارت کشور: ۱۶ آذر امسال هیچ برنامه‌ای لغو نشد / بنای تغییر چند استاندار را داریم

مازندمجلس: معاون سیاسی وزیر کشور گفت: هیچ برنامه‌ای را برای ۱۶ آذر منع نکرده بودیم و هیچ برنامه‌ای لغو نشد و‌ اگر هم ‌شده باشد دلایل دیگری داشته است.

مازندمجلس: اسماعیل جبارزاده معاون سیاسی وزیر کشور امروز در نشست خبری درباره گزارش مراسم‌های سالروز 16 آذر روز دانشجو گفت: از دو‌ هفته قبل برای هماهنگی برگزاری مراسم‌های 16 آذر در وزارت کشور برگزار شد و هدف این بود این مراسم باشکوه‌تر از سال‌های قبل برگزار شود.
معاون سیاسی وزیر کشور افزود: بر این اساس مصوباتی ابلاغ شد از جمله توجه به قانون با رویکرد عادلانه، عدم دخالت دستگاه‌های خارج از دانشگاه و واگذاری مسئولیت روز‌ دانشجو به عهده دانشگاه‌ها بود. صفر تا صد این مراسم‌ها بر عهده دانشگاه‌ها بود. 
معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به سخنرانی رییس جمهور در دانشگاهی خارج از تهران در روز دانشجو اظهار داشت:  این موضوع نوید خوبی برای برگزاری مناسبت‌های مختلف در سایر استانها بود که آنها را تشویق به مشارکت نیز می‌کند. 
جبارزاده با بیان اینکه امسال روز‌ دانشجو به دلیل تعطیلات اخیر تبدیل به دهه شده بود و برخی مراسم‌ها هنوز هم ادامه دارد، تصریح کرد: 738 مورد برنامه برای روز ‌دانشجو در سطح کشور برگزار شده و‌ همچنین 262 مورد برنامه نیز در صف مجوز است که ظرف امروز و فردا انجام خواهد گرفت این درحالی است در سال گذشته 376 مورد در سطح کشور اجرا شده بود. 
در پاسخ به سوالی درباره انتشار اخباری مبنی بر اقدام دانشگاه آزاد اسلامی در ممانعت از سخنرانی چهره‌های اصلاح‌طلب در واحدهای این دانشگاه گفت: این خبر به ما هم رسیده بود اما نماینده دانشگاه آزاد در جلسه‌ای که داشتیم این خبر را تکذیب و‌ اعلام کردند چنین خبری نبوده، ضمن اینکه هیچ گزارشی مبنی بر تفکیک گرایش‌های سیاسی سخنرانان و‌ مراسم‌های روز دانشجو نرسیده و اگر‌ هم باشد ما بررسی می‌کنیم. 
جبارزاده خاطرنشان کرد: هیچ برنامه‌ای را ما منع نکرده بودیم و هیچ برنامه‌ای لغو نشد و‌ اگر هم ‌شده باشد دلایل دیگری داشته است. 
وی درباره سرنوشت انتخاب استانداران در دولت دوازدهم‌ اظهار داشت: در چند استان حدود سه استان بنای تغییر داریم و پس از آن پرونده تغییرات بسته خواهد شد. 


منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #سیاسی #دانشجو #دانشگاه #معاون #برگزار #مراسم‌های #درباره #برنامه‌ای #سخنرانی #استان #برنامه #اینکه #مراسم‌ها #اظهار # جبارزاده #برگزاری #تغییر #امسال #داریم #امروز #وزارت #گزارش #دانشگاه‌ها

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : معاون سیاسی وزارت کشور: ۱۶ آذر امسال هیچ برنامه‌ای لغو نشد / بنای تغییر چند استاندار را داریم


X https://sport45.site/