تاریخ انتشار : دوشنبه 20 آذر 1396 - ساعت : 12:50

کد مطلب: 217680 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت؛

آموزش دانشجویان از مراجعات به شورای انضباطی می کاهد

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت گفت: آموزش می‌تواند دانشجویان را نسبت به مقررات آگاه کند و همین موضوع توانسته بسیاری از مراجعات به شورای انضباطی را کاهش دهد.

مازندمجلس:

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،وحید صرامی در کارگاه آموزشی دو روزه، ۱۰ دانشگاه علوم پزشکی در بوشهر با اشاره به اهمیت آموزش دانشجویان در کاهش تخلفات انضباطی گفت: آموزش مهمترین محور ارزیابی شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی است.

صرامی با اشاره به ارزیابی شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی گفت: شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت در راستای ارزیابی شوراهای انضباطی هر دانشگاه و برای رسیدن به موضوع مهم پیشگیری، از سال ۱۳۹۰ ارزیابی دانشگاه‌ها را آغاز کرده و برای این امر شاخص‌هایی نیز تدوین کرده است.

وی ادامه داد: از ۵۰۰ امتیاز ارزیابی که برای شوراهای انضباطی در نظر گرفته‌ایم، ۲۰۰ امتیاز را برای موضوع پیشگیری و آموزش قرار داده‌ایم و این امتیاز دهی به دلیل به اهمیت موضوع آموزش است و این امتیاز نیز برای آموزش دانشجویان جدیدالورود توسط شوراهای انضباطی در نظر گرفته شده است.

دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت افزود: آموزش می‌تواند دانشجویان را نسبت به مقررات آگاه کند و همین موضوع توانسته بسیاری از مراجعات به شورای انضباطی را کاهش دهد.

در ادامه این کارگاه آموزشی پرونده‌های انضباطی شایع مورد بررسی قرار گرفت و نکات انضباطی نیز برای دبیران و کارشناسان دانشگاه‌های علوم پزشکی حاضر در این جلسه مطرح شد.

 


منبع : میزان

برچسب ها : #انضباطی #دانشجویان #آموزش #شورای #ارزیابی #شوراهای #موضوع #امتیاز #پزشکی #وزارت #دانشگاه‌های #مرکزی #ادامه #پیشگیری #بهداشت #دانشگاه #صرامی #مراجعات #کارگاه #آموزشی #اشاره #اهمیت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آموزش دانشجویان از مراجعات به شورای انضباطی می کاهد


X https://sport45.site/