معاون رفاه اجتماعی :پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان راه اندازی می شود

تاریخ انتشار : دوشنبه 20 آذر 1396 - ساعت : 16:07

کد مطلب: 217740 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون رفاه اجتماعی :پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان راه اندازی می شود

مازندمجلس: تهران-ایرنا- معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از راه‌اندازی پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان خبر داد .

مازندمجلس: به گزارش روز دوشنبه ایرنا از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ،'احمد میدری' با اشاره به راه‌اندازی پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان اظهار کرد: در این پایگاه اطلاعات هویتی همه ایرانیان به ثبت رسیده و از این طریق می‌توان متوجه شد که هر فرد در کجا شاغل است و چه میزان حقوق دریافت می‌کند، همچنین در صورتی که در بخش خصوصی مشغول به کار باشد نام کارگاه، نوع فعالیت کارگاه و میزان حقوق پرداختی به فرد اعلام می‌شود.
وی افزود: براساس مطالعات صورت گرفته در دو دانشگاه دولتی تهران مشخص شد، در چه رشته‌های تحصیلی احتمال پیدا کردن شغل بیشتر است، به عنوان مثال احتمال شغل پیدا کردن فارغ التحصیلان رشته ارتباطات بیشتر از رشته حقوق است.
میدری یادآور شد : اطلاعات به‌ دست آمده در مورد میزان یافتن فرصت های شغلی در رشته‌های مختلف تحصیلی را در اختیار وزارت علوم قرار دادیم که برای آنان نیز نتیجه این تحقیقات جالب توجه بود.
معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره برنامه بیمه معتادان در کشور نیز گفت: بودجه بیمه معتادان در اختیار سازمان بیمه سلامت است و تاکنون موانعی برای جذب وجود داشت و اطلاع رسانی خوبی در این زمینه صورت نگرفته و شرایط استفاده از این بیمه بسیار محدود بود برهمین اساس شرایط را به سمتی تغییر دادیم که بتوانیم تامین هزینه کنیم.
به گزارش ایرنا،این نخستین پایگاه اطلاع رسانی بازار کار ایران است که می تواند نمایی واقعی از محیط کسب و کار در ایران را نشان دهد.

اخبار اقتصادی ایرنا در تلگرام: IRNAeco@
اقتصام**9123**6075
خبرنگار: زهره دریغ گفتار**انتشار: زهرا هجینی نژاد

اقتصاد

وزارت كار و رفاه اجتماعي

رفاه

رفاه ايرانيان


منبع : ایرنا

برچسب ها : #ایران #وزارت #اطلاعات #اجتماعی #پایگاه #میزان #رسانی #اطلاع #ایرانیان #ایرنا #اختیار #بیشتر #دادیم #معتادان #شرایط #احتمال #میدری #تعاون #گزارش #معاون #کارگاه #رشته‌های #تحصیلی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : معاون رفاه اجتماعی :پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان راه اندازی می شود


X https://sport45.site/