تاریخ انتشار : سه شنبه 21 آذر 1396 - ساعت : 09:31

کد مطلب: 217869 چاپ به اشتراگ گذاشتن

وزیر نفت امروز به صحن علنی می رود

مازندمجلس: جلسه علنی مجلس دقایقی پیش به ریاست علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

مازندمجلس: عضو هیئت رئیسه مجلس دستور کار جلسه علنی امروز (سه‌شنبه 21 آذر) مجلس شورای اسلامی را به شرح زیر اعلام کرد: ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح یک فوریتی اصلاح بند (هـ) تبصره (1) و الحاق یک بند به تبصره (9) قانون بودجه سال1396 کل‌کشور.
ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مورد طرح دوفوریتی اصلاح قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران.
ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون فرهنگی در مورد استنکاف دولت از اجرای قانون تسهیل جوانان.
گزارش‌کمیسیون‌کشاورزی، آب‌ و منابع‌ طبیعی‌در مورد لایحه حفاظت و بهره‌برداری از منابع ژنتیکی که از سوی شورای نگهبان اعاده شده است.
گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد طرح الحاق دوتبصره به ماده(617) قانون مجازات اسلامی که از سوی شورای نگهبان اعاده شده است.
گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح استفساریه ماده(59) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران که از سوی شورای نگهبان اعاده شده است.
گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح الحاق یک تبصره به ماده (190) قانون مقررات استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که از سوی شورای نگهبان اعاده شده است.
گزارش کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس در مورد طرح اصلاح موادی از قانون آیین‌نامه داخلی مجلس‌شورای اسلامی.
سوالات هادی قوامی نماینده اسفراین، جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد و کلات، حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان و حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، میمه و برخوار از وزیر نفت.


منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #گزارش #قانون #کمیسیون #اسلامی #شورای #نماینده #نگهبان #اعاده #الحاق #تبصره #داخلی #بودجه #ادامه #رسیدگی #برنامه #اصلاح #حسینعلی #محاسبات #امروز

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : وزیر نفت امروز به صحن علنی می رود


X https://sport45.site/