اسلامی: در مازندران از دريا بهره‌گيري درستي نشده است/ ادامه‌ی جلسات شورا‌های اداری

تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 آذر 1396 - ساعت : 15:55

کد مطلب: 218327 چاپ به اشتراگ گذاشتن

استاندار مازندران در سفر به غرب استان؛

اسلامی: در مازندران از دريا بهره‌گيري درستي نشده است/ ادامه‌ی جلسات شورا‌های اداری

مازندمجلس: محمد اسلامی، استاندار مازندران در سفر به غرب استان با بیان این که استان مازندران دارای ظرفیت ها و پتانسل های بزرگ و وسیعی است، عنوان کرد: اگر به صورت متوازن برای همه سرفصلهای توسعه ای استان برنامه اجرایی داشته باشیم شکوفایی سرزمینی، اقتصادی و جمعیتی را به همراه خواهد داشت.

مازندمجلس: محمد اسلامی، استاندار مازندران در سفر به غرب استان با بیان این که استان مازندران دارای ظرفیت ها و پتانسل های بزرگ و وسیعی است، عنوان کرد: اگر به صورت متوازن برای همه سرفصل‌های توسعه ای استان برنامه اجرایی داشته باشیم شکوفایی سرزمینی، اقتصادی و جمعیتی را به همراه خواهد داشت.

 

استاندار با اشاره به اين كه يكي از راهكارهاي توسعه گردشگري، ايجاد گردشگري مديريت شده و پروازهاي چارتري و برنامه‌ريزي شده است كه بتواند فرودگاه‌ها را براي پروازهاي داخلي و بين المللي فعال كند، افزود: در تلاشيم تا خط هوايي مستقل مازندران را راه اندازي كنيم و با يك سرمايه گذار مازندراني در اين خصوص تفاهم كرده ايم و پيگير مجوز اين فعاليت هستيم.
مقام عالي دولت در مازندران، با بيان اين كه براي توسعه گردشگري مازندران برنامه داريم و مسايل آن را پيگيري مي كنيم، گفت: براي رونق فعاليت فرودگاه مازندران، مردم استان نيز بايد در كنار گردشگران از اين امكان استفاده كنند.
اسلامي با اشاره به اين كه براي توسعه گردشگري دريايي، سرمايه گذاران علاقمند را شناسايي و با آنان مذاكره كرده ايم، بيان داشت: دريا داراي ظرفيت هاي فراواني است و متاسفانه در مازندران از دريا بهره‌گيري درستي نشده است كه اميدواريم برنامه هاي توسعه اي دريا محور را فعال كنيم و سرمايه گذاران مازني بايد نسبت به اين مقوله علاقه و رغبت نشان دهند تا تحرك و جاذبه در اين بخش ايجاد شود.
استاندار مازندران در بدو ورود به فرودگاه رامسر مورد استقبال امام جمعه، فرماندار و جمعی از مدیران قرار گرفت و از باند و روند توسعه فرودگاه رامسر بازديد بعمل آورد.
استاندار مازندران در ادامه در جلسه شورای اداری شهرستان رامسر حضور یافت و با تاکید بر برنامه‌های مربوط به توسعه گردشگری به ترغیب مدیران برای توسعه این حوزه پرداخت.


برچسب ها : #در-مازندران-از-دريا-بهره‌گيري-درستي-نشده-است/-ادامه‌ی-جلسات-شورا‌های-اداری #اسلامی #توسعه #توسعه پایدار #توسعه گرایی #شاخص توسعه #گردشگری #ایران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اسلامی: در مازندران از دريا بهره‌گيري درستي نشده است/ ادامه‌ی جلسات شورا‌های اداری


X https://sport45.site/