عدالت در افتتاح دفتر استاندار رعایت شود/ گلستانم آرزوست

تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 آذر 1396 - ساعت : 09:46

کد مطلب: 218408 چاپ به اشتراگ گذاشتن

یاداشت شهروند گلوگاهی

عدالت در افتتاح دفتر استاندار رعایت شود/ گلستانم آرزوست

اختصاصی مازندمجلس: یادداشت وارده؛عدم توسعه متوازن در استان مازندران بحث تازه‌ای نیست. بسیاری از معضلات فعلی نیز ریشه در همین موضوع دارد. طی سالیان اخیر و در دوران مدیریت استانداران مختلف تلاش‌های بسیار برای حل این موضوع انجام شد.

مازندمجلس: با افتتاح دفتر استانداری در غرب استان فصل جدیدی در این موضوع آغاز شده است. اقدام به تاسیس دفتر استانداری در مناطق غربی استان مازندران جزو اولین اقدامات محمد اسلامی استاندار جدید مازندران است.

 

حال خطاب به جناب استاندار باید گفت توسعه متوازن و عدالت محوری دو بال برای حرکت به سمت توسعه پایدار و صعود به صدر شاخص‌های توسعه می‌باشد. یقینا برای رسیدن به اهداف باید در جهت تقویت این دو بال و اهرم حرکت کرد. افتتاح دفتر نمایندگی استانداری در غرب استان نیازمند یک مکمل است. مکمل آن نیز افتتاح این دفتر با همان ماهیت در شرق استان می‌باشد.

 

بدون شک جناب استان به موضوع محروم بودن شرق استان مازندران واقف می‌باشند. پس برای حل مشکل محرومیت شرق مازندران، باید نگاه عادلانه را در دستور کار قرار گیرد. مردم باید توسعه متوازن را احساس کنند.

 

ساکنان این منطقه از استان این روزها بیش از هر زمان دیگری از نپیوستن به استان گلستان احساس ندامت دارند و این موضوع به هیچ عنوان برای استان مازندران و ظرفیت‌های فوق العاده‌ی آن خوشایند نمی‌باشد.

 

اگر قرار به پاشیدن بذر ناامیدی در دل مردمان این استان بود، حماسه ۲۹ اردیبهشت رقم نمی‌خورد و امید و اعتدال رای نمی‌آورد. مدیران گذشته به اندازه‌ی کافی شعار توسعه پایدار و رفع مشکل توسعه نامتوازن را سر داده‌اند. جناب اسلامی بدانند که نوبت اقدام و عمل فرا رسیده است.

 

باید پوشش حرف‌های شکیل و ایده‌های جذاب را کنار زد و پا در عرصه‌ی عمل گذاشت. بدون شک در صورت عدم تاسیس دفتر استانداری در شرق استان معضلی به معضلات متعدد استان افزوده خواهد شد.

 

شهروند شهر دکلبندان محروم (گلوگاه)

نویسنده :

برچسب ها : #عدالت در افتتاح دفتر استاندار رعایت شود/ گلستانم آرزوست یاداشت شهروند گلوگاهی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : عدالت در افتتاح دفتر استاندار رعایت شود/ گلستانم آرزوست


X https://sport45.site/