0
افرادی پشت قضیه ته‌لنجی می‌خواهند با کانتینر قاچاق کنند/ نمایندگان بازی‌های سیاسی را به نمایندگان تهران که صاحب دارند واگذار کنند

تاریخ انتشار : سه شنبه 28 آذر 1396 - ساعت : 12:21

کد مطلب: 219453 چاپ به اشتراگ گذاشتن

خدری در تذکری شفاهی:

افرادی پشت قضیه ته‌لنجی می‌خواهند با کانتینر قاچاق کنند/ نمایندگان بازی‌های سیاسی را به نمایندگان تهران که صاحب دارند واگذار کنند

مازندمجلس: نماینده مردم بوشهر در مجلس گفت: ما می‌دانیم که پشت پرده موضوع ته لنجی چیست و آقایانی هستند که در این زمینه می خواهند با کانتینر قاچاق کنند.

مازندمجلس:، عبدالحمید خدری نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز خانه ملت در تذکری شفاهی طی سخنانی اظهار داشت: ما می‌دانیم که پشت موضوع ته‌لنجی چه چیزی است.

وی افزود: دادستان کل کشور روز گذشته تصریح کرده که وقتی می‌دانیم برخی مقامات که باید در عرصه مبارزه با قاچاق کالا و ارز فعال باشند خود، فرزندان یا وابستگانشان در امر قاچاق دخیل هستند. حال چطور انتظار داریم که آنها در مبارزه با قاچاق اقدامی کنند؟

نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: آقایانی هستند که پشت قضیه ته‌لنجی می‌خواهند با کانتینر قاچاق کنند و ما می‌دانیم که پشت پرده این قضیه چیست.

وی در بخش دیگری از تذکر خود عنوان کرد: سه روز است مجلس درگیر این است که نمایندگان عصاره فضائل ملت هستند یا عصاره فضایل شورای نگهبان.

وی ادام داد: نمایندگان باید این بازی‌های سیاسی را تمام کنند،‌بگذارید همان نمایندگان تهران که صاحب دارند به این مسائل بپردازند. مردم حوزه‌های ما در مسائل مختلفی از جمله بهداشت و درمان،‌معیشت و نان شب خود مانده‌اند و دیگر نباید درگیر مسائل و بازی‌های سیاسی این چنینی شویم.


منبع : فارس

برچسب ها : #قاچاق #نمایندگان #ته‌لنجی #سیاسی #می‌دانیم #شورای #بازی‌های #مسائل #اسلامی #عصاره #مبارزه #درگیر #تصریح #دارند #می‌خواهند #شفاهی #کانتینر #تهران #نماینده #تذکری #بوشهر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : افرادی پشت قضیه ته‌لنجی می‌خواهند با کانتینر قاچاق کنند/ نمایندگان بازی‌های سیاسی را به نمایندگان تهران که صاحب دارند واگذار کنند