مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 216437 -تاریخ انتشار : سه شنبه 14 آذر 1396 -ساعت : 11:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن
زخمی که در دولت‌های نهم و دهم بر پیکره جنبش دانشجویی وارد شد، هنوز التیام نیافته است

امانی در دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه ارومیه:

زخمی که در دولت‌های نهم و دهم بر پیکره جنبش دانشجویی وارد شد، هنوز التیام نیافته است

مازندمجلس: این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: امروزه مشکل اصلی کشور فسادهای مختلف همانند دور زدن قانون عدم گردش آزاد اطلاعات و عدم اجرای صحیح قانون می باشد، در عصر ارتباطات هیچ‌کس نمی‌تواند از چشم نظاره‌گر دانشجو پنهان بماند.

مازندمجلس: شهربانو امانی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در مراسم بزرگداشت روز دانشجو که در آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه ارومیه برگزار شد با انتقاد از سیاست‌های دولت قبل در برخورد و مواجه با دانشجویان گفت: زخمی که در طول هشت سال دولت نهم و دهم بر پیکر جنبش دانشجویی وارد شده است، هنوز التیام نیافته است.

وی افزود: اگر خون سه شهید دانشجو نبود و اگر ذات استبداد و استکبارستیز دانشجو نبود امروز روز دانشجو نبود.

این فعال سیاسی اصلاح طلب ضمن دعوت دانشجویان برای اصلاح مشکلات کشور افزود: امروزه مشکل اصلی کشور فسادهای مختلف همانند دور زدن قانون عدم گردش آزاد اطلاعات و عدم اجرای صحیح قانون می باشد، در عصر ارتباطات هیچ‌کس نمی‌تواند از چشم نظاره‌گر دانشجو پنهان بماند.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: پسران و دختران سرزمین ایران باید برای مقابله با فساد مبارزه کنند و راهی را که شروع کرده‌اند ثابت قدم و استوار باشند.

وی گفت: عدم اجرای قانون در کشور فساد اداری را بوجود می‌آورد و برای اینکه دچار این آسیب نشویم باید همه امور را بر مدار قانون برگردانیم.


منبع : ایلنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : زخمی که در دولت‌های - هنوز التیام نیافته ا -

نظر شما در مورد : زخمی که در دولت‌های نهم و دهم بر پیکره جنبش دانشجویی وارد شد، هنوز التیام نیافته است

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها