تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 آذر 1396 - ساعت : 23:51

کد مطلب: 219993 چاپ به اشتراگ گذاشتن

جبارزاده:

بیش از هزار تجمع دانشجویی در کمال امنیت و آرامش برگزار شد

مازندمجلس: معاون سیاسی وزیر کشور گفت:با توجه به آمادگی کامل وزارت کشور، استانداری ها و فرمانداریها، خوشبختانه هیچ مورد غیر امنیتی و یا لغو مراسم در محدوده قانونی و حوزه وظایف وزارت کشور گزارش نشده است.

مازندمجلس:به گزارش خبرگزاری مهر، اسماعیل جبارزاده معاون سیاسی وزیر کشور با تاکید بر اینکه تصمیم وزارت کشور حمایت از برگزاری آرام ، امن و باشکوه برنامه ها و نشست های دانشجوی به مناسبت سالروز ۱۶ آذر بود گفت : خوشبختانه با تمهیدات پیش بینی شده و هماهنگی با وزارتخانه های علوم تحقیقات و فناوری و بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی، مراسم و نشست های دانشجویی نسبت به سال گذشته از لحاظ تعداد و تنوع، از افزایش قابل توجهی برخوردار بود.

جبارزاده با اشاره به اینکه طبق قانون تامین امنیت تجمعات و هر گونه مراسم در داخل دانشگاهها بعهده خود دانشگاهها و در خارج از محیط دانشگاه بر اساس تصمیمات شورای تامین استان صورت می پذیرد گفت: با توجه به تمهیدات پیش بینی شده و آمادگی کامل وزارت کشور واستانداری ها و فرمانداریها خوشبختانه هیچ مورد غیر امنیتی و یا لغو مراسم در محدوده قانونی و حوزه وظایف وزارت کشور گزارش نشده است.

معاون وزیر کشور تصریح داشت: چنانچه  برنامه ای در داخل دانشگاه به دلایلی برگزار نشده باشد  ، طبق قانون ارتباطی با وظایف و تکالیف این وزارتخانه ندارد.

لازم به ذکر است علیرضا رحیمی اعلام کرده بود که به همراه ۳۷ نماینده به وزرای کشور و علوم نسبت به لغو تعدادی از مراسم های روز دانشجو تذکر داده اند.


منبع : مهر

برچسب ها : #مراسم #وزارت #جبارزاده #وزارتخانه #قانون #تامین #وظایف #دانشگاه #دانشگاهها #تمهیدات #برنامه #امنیت #دانشجویی #برگزار #گزارش #اینکه #معاون #خوشبختانه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بیش از هزار تجمع دانشجویی در کمال امنیت و آرامش برگزار شد


X https://sport45.site/