ناصریان: تا پایان برنامه ششم توسعه 30 درصد مدیریت‌ها در اختیار جوانان و بانوان قرار می‌گیرد

تاریخ انتشار : شنبه 02 دی 1396 - ساعت : 13:45

کد مطلب: 220189 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون وزیر کشور در ساری؛

ناصریان: تا پایان برنامه ششم توسعه 30 درصد مدیریت‌ها در اختیار جوانان و بانوان قرار می‌گیرد

مازندمجلس: معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور با اشاره به اینکه درخواست مجوز استخدام ۱۶۰۰ نفر در وزارت کشور برای دولت ارسال شده است، گفت: ۸۳ درصد فرمانداران از بدنه وزارت کشور هستند.

مازندمجلس: جواد ناصریان در حاشیه اختتامیه نخستین دوره مسابقات ورزشی بانوان شاغل مجموعه وزارت کشور در ساری به ضرورت بهسازی و توانمندسازی نیروی انسانی در وزارت کشور و استانداری‌ها اشاره کرد و اظهار داشت: بر اساس سند جامع نیروی انسانی که باید تا پایان 96 ارائه می‌کردیم با همکاری استانداری‌ها سند آماده شده و برای دولت و سازمان امور استخدامی ارسال شده و بر این اساس درخواست مجوز برای استخدام 1600 نفر در استانداری‌ها ، فرمانداری ها و بخشداری‌ها شده است و این موضوع در حال پیگیری است.

وی افزود: نیروهای انسانی موجود متناسب با سابقه مدرک تحصیلی، رشته تحصیلی و تجربه ساماندهی شده و تلاش بر آن است تا با توانمندسازی نیروی انسانی برای هر پستی در وزارت کشور نیروی انسانی توانمند داشته باشیم تا نیازی به تامین نیرو از سایر دستگاه‌ها نباشد.

ناصریان تصریح کرد : برای نخستین بار با تلاش صورت گرفته بیش از 83 درصد فرمانداران از مجموعه وزارت کشور هستند و به دنبال آن قرار است که در حوزه بخشداری‌ها هم از مجموعه نیروهای وزارت کشور استفاده کنیم.

وی از اصلاح ساختار فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها خبر داد و گفت: بر این اساس 600 معاون جدید به ساختار فرمانداری‌ها اضافه شده است و اختصاص معاون به 30 تا 40 درصد بخشداری‌ها هم پیش بینی شده که در حال پیگیری است و اولویت بکارگیری از ظرفیت داخلی مجموعه وزارت کشور است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور نیز با اشاره به اینکه توسعه ورزش کارکنان به ویژه بانوان ازبرنامه‌های جدی وزارت کشور است، افزود: نخستین دوره مسابقات ورزشی بانوان بعد از انقلاب در دو رشته والیبال و دارت برگزار شد که با رویکرد وزیر کشور این رشته‌ها توسعه خواهد یافت و مسابقات متعددی در رشته‌های مختلف  در استانداری‌ها و سطح منطقه ای و کشوری برگزار می شود.

ناصریان با اشاره به اینکه قریب 30 درصد کارکنان وزارت کشور را بانوان تشکیل می‌دهند، گفت: قرار است تا پایان برنامه ششم توسعه 30 درصد مدیریت‌ها و پست‌ها در اختیار جوانان و بانوان قرار گیرد که با پیگیری انجام شده 25 درصد محقق شده و تلاش می‌کنیم تا به بیش از حد نصاب اعلام شده برسیم.

وی تاکید کرد: انتظار ما استفاده از ظرفیت بانوان در پست‌های مدیریتی بالاتر از جمله در حوزه معاونان استاندار، فرمانداران و مدیران ستادی استانداری‌ها است.

ناصریان ابراز امیدواری کرد: با همکاری استانداری‌ها و فرمانداری‌ها، شاهد توسعه ورزش کارکنان و ایجاد شادابی و نشاط در حوزه نیروی انسانی مجموعه وزارت کشور باشیم.

قابل ذکر است اولین دوره مسابقات ورزشی بانوان شاغل وزارت کشور و سازمان های تابعه و استانداری ها به مدت 3 روز در مجتمع فرهنگی رفاهی خزرآباد ساری با قهرمانی تیم والیبال وزارت کشور و تیم دارت استانداری مازندران به پایان رسید.

در نخستین دوره مسابقات ورزشی بانوان شاغل وزارت کشور و سازمان‌های تابعه و استانداری‌ها که با شرکت10 تیم والیبال و 15 تیم دارت به مدت سه روز در مجتمع فرهنگی رفاهی خزرآباد ساری برگزار شد در رشته والیبال تیم وزارت کشور و در رشته دارت تیم استانداری مازندران به مقام اول مسابقات دست یافتند.


منبع : تسنیم

برچسب ها : #مازندران #ساری #وزارت کشور #معاون وزیر #معاون وزیر کشور #ایران #مدیریت #جوانان #بانوان #ناصریان: تا پایان برنامه ششم توسعه 30 درصد مدیریت‌ها در اختیار جوانان و بانوان قرار می‌گیرد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ناصریان: تا پایان برنامه ششم توسعه 30 درصد مدیریت‌ها در اختیار جوانان و بانوان قرار می‌گیرد


X https://sport45.site/