مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 216832 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 -ساعت : 14:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن

یک منبع آگاه فاش کرد: وعده فلین به سرمایه‌گذاران برای لغو تحریم‌های روسیه

مازندمجلس: یک منبع آگاه از وعده مشاور امنیتی سابق کاخ‌سفید برای لغو تحریم‌های آمریکا علیه روسیه، خبر داد.
مازندمجلس: یک منبع آگاه در دولت آمریکا، روز گذشته-چهارشنبه- حقایقی را در رابطه با وعده‌های«مایکل فلین» مشاور امنیتی سابق رییس‌جمهوری آمریکا در رابطه با روسیه، فاش کرد.
این منبع که نخواست هویتش فاش شود، گفت که فلین در خلال مراسم تحلیف «دونالد ترامپ» رییس‌جمهوری آمریکا، به تعدادی از سرمایه‌داران نزدیک خود وعده لغو تحریم‌های آمریکا علیه روسیه را داده بود.
طبق اظهارات این منبع، فلین در مراسم تحلیف با ارسال پیامی به سرمایه‌گذاران طرحی در ارتباط با انرژی هسته‌ای که برای اجرایی شدن به لغو تحریم‌های علیه روسیه نیاز داشت، گفت که طرح مورد نظر اجرایی می‌شود.
گفته می‌شود طرحی که فلین وعده اجرایی شدن آن را داده بود، طرح ساخت ۴۵ نیروگاه هسته‌ای توسط شرکت‌های آمریکایی، روسی و فرانسوی در عربستان و چند کشور عرب زبان دیگر، بوده است.
فلین که تنها ۲۴ روز به عنوان مشاور امنیتی رییس‌جمهوری آمریکا فعالیت کرد، هفته گذشته به دروغ گفتن به ماموران اف‌بی‌آی درباره ارتباط با دیپلمات‌های روسیه، اعتراف کرد.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آمریکا - روسیه - رییس‌جمهوری - اجرایی - تحریم‌های - تحلیف - ارتباط - هسته‌ای - مراسم - مشاور - گذشته - رابطه - سرمایه‌گذاران - امنیتی -

مطالب مرتبط با : یک منبع آگاه فاش کرد: وعده فلین به سرمایه‌گذاران برای لغو تحریم‌های روسیه
نظر شما در مورد : یک منبع آگاه فاش کرد: وعده فلین به سرمایه‌گذاران برای لغو تحریم‌های روسیه

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها