مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 216838 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 -ساعت : 14:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جاساز بیش از 576 كيلو گرم هروئین در کف تریلر

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان سیستانو بلوچستان گفت: در عملياتی ضربتي كه پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان چابهار به نتيجه رساند 576 کیلو و 600 گرم هروئین كشف شد.
مازندمجلس:

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار محمد قنبری در تشريح این عمليات كه منجر به كشف محموله سنگين هروئین در روز گذشته شد، گفت: تيم هاي اطلاعاتي پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان چابهار با پشتیبانی فنی پلیس مبارزه با موادمخدر استان روز گذشته در یک عمليات ضربتي و غافلگیرانه پس از ردزني هاي گسترده، به یک دستگاه تريلر كه به مقصد بندرعباس در حال حركت بود مشکوک و برای بررسی این خودرو را متوقف كردند.

وی افزود: در اين عمليات ماموران در بازرسی دقیق از این تریلر مقدار 576 کیلو و 600 گرم هروئین که به صورت ماهرانه ای در کف این تریلر جاساز شده بود را کشف و در این رابطه یک قاچاقچی را نیز دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در پایان خاطرنشان کرد: يکي از ماموريت هاي مهم پليس، مبارزه با هرگونه حمل، نگهداري، خريد و فروش و قاچاق مواد مخدر به عنوان بلاي خانمانسوز جامعه است و برخورد نيروي انتظامي در اين راستا محکم، قاطع و مستمر خواهد بود.

 


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عمليات - مبارزه - تریلر - هروئین - استان - جامعه - جاساز - گذشته -

نظر شما در مورد : جاساز بیش از 576 كيلو گرم هروئین در کف تریلر

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها