مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 216870 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 -ساعت : 19:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مراقبت از کافه شدت گرفته است

توضیح سخنگوی شورای شهر تهران درباره تخریب کافه نادری؛

مراقبت از کافه شدت گرفته است

مازندمجلس: در پی حواشی ایجاد شده پیرامون تخریب کافه نادری سخنگوی شورای شهر تهران از قوت گرفتن مراقبت‌ها از این کافه قدیمی خبر داد.
مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز ، شهرداری منطقه ۱۲ اعلام کرد: برابر دریافت اخبار غیررسمی در فضای مجازی مبنی بر تخریب دیوار کافه نادری در ساعات آینده؛ بنا به دستور شهردار منطقه ۱۲، دستور نظارت دقیق و برخورد قاطع و احتمالی با متخلفین صادر شد.

لازم به ذکر است در این خصوص شهرداری منطقه ۱۲ ضمن حساسیت فراوان نسبت به ملک ارزشمند و ثبتی کافه نادری، هیچ گونه مجوزی صادر نکرده و مالکین باید در صورت ضرورت و پس از تشخیص و تایید کارشناسان طرح پیشنهادی مرمت، احیا و یا حتی تخریب خود را ارائه دهند تا پس از تاییدیه میراث فرهنگی استان تهران اقدامات لازم انجام شود.

در ادامه اعلام شد: همکاران شهربان منطقه ۱۲ از ساعت ۱۲ بامداد امروز در محل کافه نادری به دستور شهردار منطقه ۱۲ و در راستای حفاظت از میراث فرهنگ شهر مستقر هستند.

به گزارش اییسنا ؛ علی اعطا (سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران) نیز درباره اتفاقات اخیر و خطر تخریب دیوار کافه نادرى گفت: اخبارى مبنى بر خطر تخریب دیوار کافه نادرى در شبکه‌هاى اجتماعى مطرح است. من در این‌باره با شهردار منطقه صحبت کرده‌ام. نیروهاى شهردارى در اطراف ساختمان مستقر هستند. یگان میراث فرهنگی هم قرار است در این محوطه مستقر شود. شهردار منطقه هم کشیک‌هایی برای مراقبت از این کافه قدیمی تعیین کرده است.


منبع : هنر نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منطقه - تخریب - شهردار - دستور - دیوار - میراث - مستقر - تهران - نادری - فرهنگی - نادرى - اعلام - مراقبت - درباره - گزارش - شهرداری - سخنگوی - شورای -

نظر شما در مورد : مراقبت از کافه شدت گرفته است

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها