مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 216880 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 -ساعت : 21:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن
انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی، توهین به مقدسات اسلامی است

آیت‌الله شاهرودی در دیدار معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان:

انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی، توهین به مقدسات اسلامی است

مازندمجلس: معاون دبیرکل حزب الله لبنان، عصر امروز با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفت‌وگو کرد.
مازندمجلس: معاون دبیرکل حزب الله لبنان، عصر امروز با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایلنا، در این دیدار، آیت‌الله سیدمحمود هاشمی شاهرودی، حزب‌الله را مایه عزت و آبروی اسلام دانستند که به برکت خون‌های پاک شهدا و مجاهدت‌های خالصانه و رهبری حکیمانه خود، توانسته است به پیروزی‌‌های بی‌نظیر در مبارزه با صهیونیست‌های غاصب و غلبه بر تکفیری‌های جنایتکار دست پیدا کند.

وی مجاهدت و مقاومت را تنها راه نجات امت اسلامی دانست و ضمن محکوم کردن اقدامات و اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا، انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس اشغالی را توطئه‌ای جدید برای پایمال کردن حقوق مردم فلسطین و توهین به مقدسات اسلامی توصیف کرد و خواستار ایستادگی ملت‌ها و همکاری دولت‌های مسلمان در برابر این اقدام خطرناک شد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، پیروزی‌‌های اخیر جبهه مقاومت در عراق و سوریه و نابودی داعش را نتیجه ایمان به خدا و تکیه بر توانایی‌‌‌های درونی ملت‌ها و همکاری میان کشورهای منطقه دانست و با ضروری دانستن وحدت میان مذاهب اسلامی و هماهنگی میان نخبگان و علمای مسلمان، بر آمادگی جمهوری اسلامی در دفاع از آرمان‌ها و مقدسات اسلامی و ملت‌های مظلوم منطقه تأکید کرد.

در خاتمه این دیدار، هاشمی شاهرودی برای موفقیت جبهه مقاومت و نیروهای مبارز حزب‌الله لبنان دعا کرد.

در ابتدای این دیدار، حجت‌الاسلام شیخ نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان ضمن ارائه گزارشی از آخرین اوضاع سیاسی لبنان، به دخالت‌های کشورهای منطقه در برهم زدن آرامش وثبات سیاسی در لبنان با هدف فشار بر نیروهای مقاومت و حزب‌الله اشاره کرد و این دخالت‌ها را ناشی از ناکامی نقشه‌های دشمنان مقاومت در سوریه و عراق دانست.

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان، توطئه آمریکا در تأسیس و تقویت داعش را تلاش برای تجزیه کشورهای اسلامی و تضعیف امت اسلام توصیف کرد و پیروزی بر داعش را دارای ارزش فکری و فرهنگی بالایی دانست به از میان رفتن اندیشه‌های تکفیری خواهد انجامید.

شیخ نعیم قاسم، همچنین اقدام اخیر آمریکا را باعث بر ملاشدن چهره مزورانه سیاست‌های این کشور برشمرد که خط بطلانی بر همه تلاش‌های سازشکارانه و مقدمه‌‌ای برای قیام و انتفاضه جدید در سرزمین‌های اشغالی و نیز افزایش پیروزی‌های نیروهای مقاومت، هوشیاری ملت‌‌‌های مسلمان و نابودی رژیم صهیونیستی خواهد بود.


منبع : ایلنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : لبنان - اسلامی - مقاومت - حزب‌الله - دیدار - دبیرکل - معاون - آمریکا - مسلمان - مقدسات - کشورهای - منطقه - صهیونیستی - همکاری - ملت‌ها - سیاسی - نیروهای - اقدام - نابودی - سوریه - کرد و - پیروزی‌‌های - توهین - پایتخت - انتقال - شاهرودی - تشخیص - مصلحت - اشغالی - دانست و - آیت‌الله - اسلام - توصیف -

مطالب مرتبط با : انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی، توهین به مقدسات اسلامی است
نظر شما در مورد : انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی، توهین به مقدسات اسلامی است

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها