مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 216885 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 آذر 1396 -ساعت : 22:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جزئیات دیدار رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان

مازندمجلس: سیاست > احزاب و شخصیت‌ها - ایسنا نوشت:شیخ نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب الله لبنان، عصر امروز با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفتگو کرد.
مازندمجلس: آیت الله هاشمی شاهرودی، در دیدار با شیخ نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب الله لبنان، حزب الله را "مایه عزت و آبروی اسلام دانست که به برکت خون های پاک شهدا و مجاهدت های خالصانه و رهبری حکیمانه خود ، توانسته است به پیروزی های بی نظیر در مبارزه با صهیونیست های غاصب و غلبه بر تکفیری های جنایتکار دست پیدا کند."

وی مجاهدت و مقاومت را تنها راه نجات امت اسلامی دانست و ضمن محکوم کردن اقدامات و اظهارات رئیس جمهور آمریکا، انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس اشغالی را توطئه ای جدید برای پایمال کردن حقوق مردم فلسطین و توهین به مقدسات اسلامی توصیف کرد و خواستار ایستادگی ملت ها و همکاری دولت های مسلمان در برابر این اقدام خطرناک شد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت در عراق و سوریه و نابودی داعش را نتیجه ایمان به خدا و تکیه بر توانایی های درونی ملت ها و همکاری میان کشورهای منطقه دانست و با ضروری دانستن وحدت میان مذاهب اسلامی و هماهنگی میان نخبگان و علمای مسلمان، بر آمادگی جمهوری اسلامی در دفاع از آرمان ها و مقدسات اسلامی و ملت های مظلوم منطقه تأکید کرد.

گزارش معاون دبیر کل حزب الله لبنان از دخالت کشورهای منطقه

حجت الاسلام شیخ نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب الله لبنان ضمن ارائه گزارشی از آخرین اوضاع سیاسی لبنان، به دخالت های کشورهای منطقه در برهم زدن آرامش وثبات سیاسی در لبنان با هدف فشار بر نیروهای مقاومت و حزب الله اشاره کرد و این دخالت ها را ناشی از ناکامی نقشه های دشمنان مقاومت در سوریه و عراق دانستند.

 

27216


منبع : خبرآنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : لبنان - اسلامی - منطقه - مقاومت - معاون - دخالت - کشورهای - دانست - دبیرکل - سیاسی - سوریه - تشخیص - مقدسات - مجاهدت - دیدار - مصلحت - همکاری - مسلمان -

مطالب مرتبط با : جزئیات دیدار رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان
نظر شما در مورد : جزئیات دیدار رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها