0
پیشنهاد فتاح برای اختصاص بودجه مربوط به فقر مطلق به کمیته امداد و بهزیستی

تاریخ انتشار : یکشنبه 03 دی 1396 - ساعت : 10:41

کد مطلب: 220339 چاپ به اشتراگ گذاشتن

لاهوتی در تشریح جزئیات نشست فراکسیون مستقلال ولایی مطرح کرد

پیشنهاد فتاح برای اختصاص بودجه مربوط به فقر مطلق به کمیته امداد و بهزیستی

مازندمجلس: سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس به نقل از رئیس کمیته امداد عنوان کرد که اگر 7 هزار میلیارد تومانی که در بودجه برای رفع فقر مطلق در نظر گرفته شده، در اختیار کمیته امداد و بهزیستی قرار گیرد، می‌توانند یک میلیون نفر را تحت پوشش خود قرار دهند.

مازندمجلس:مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به نشست امروز فراکسیون مستقلان ولایی مجلس گفت: در جلسه امروز که با حضور پرویز فتاح رئیس کمیته امداد برگزار شد، موضوعات مختلفی در رابطه با مددجویان این نهاد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این نشست رئیس کمیته امداد عنوان کرد که اگر 7 هزار میلیارد تومانی که در بودجه برای رفع فقر مطلق در نظر گرفته شده، در اختیار کمیته امداد و سازمان بهزیستی قرار گیرد، این دو نهاد خواهند توانست یک میلیون نفر از افرادی که مستحق حمایت‌های این نهادها هستند و تحت پوشش قرار ندارند را تحت پوشش خود قرار دهند.

سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس اظهار داشت: همچنین فتاح در ارتباط با افراد تحت پوشش کمیته امداد که می‌توان با ایجاد اشتغال برای آنها از تحت پوشش نهاد حمایتی خارجشان کرد، پیشنهاد کرد که 3 هزار میلیارد تومان همانند گذشته در قانون بودجه برای این بخش لحاظ کنیم تا تعدادی از افراد به این طریق از تحت پوشش و حمایت کمیته امداد خارج و افراد جدیدی مورد حمایت قرار گیرند.

لاهوتی در پایان خاطرنشان کرد: فتاح پیشنهاد کرد که مسکن مهرهایی که مشتری ندارد، کمیته امداد آمادگی دارد تا با هزینه خود این واحدها را تکمیل کند و در اختیار مددجویان خود قرار دهد.


منبع : فارس

برچسب ها : #امداد #کمیته #لاهوتی #افراد #ولایی #فراکسیون #پیشنهاد #بودجه #اختیار #حمایت #میلیارد #بهزیستی #امروز #مستقلان #مددجویان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پیشنهاد فتاح برای اختصاص بودجه مربوط به فقر مطلق به کمیته امداد و بهزیستی