مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 216899 -تاریخ انتشار : جمعه 17 آذر 1396 -ساعت : 07:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن
واعظی: حمایت دیگر قوا، نیروهای مسلح و سپاه را می‎طلبیم

واعظی: حمایت دیگر قوا، نیروهای مسلح و سپاه را می‎طلبیم

مازندمجلس: سیاست > دولت - مسئول دفتر رئیس‌جمهور گفت: تلاش برای اشتغال، تولید و معیشت مردم، کاری نیست که فقط یک وزیر یا دولت به تنهایی بتواند انجام دهد. ما نیازمند حمایت مجلس، قوه قضائیه، نیروهای مسلح سپاه، ارتش و بسیج هستیم.
مازندمجلس:محمود واعظی در گفت‎وگو با خبرآنلاین درباره گام‌هایبلند دولت در نهادینه‌سازی نقدونقادی در کشور و ایجاد فضای باز برای صحبت همه مردمدر طرح انتقاد به عملکرد دولت، آنگونه که رییس جمهور در نشست تلویزیونی اخیرش عنوان کرد، گفت: این یکی از سیاست هایی بود که آقای رئیس جمهوردر سال 92 اعلام کرد و بر این اساس همواره فضا برای نقد دولت باز بود.

وی با بیان اینکه ما بارها اعلام کردیم که باانتقاد به دولت موافقیم، افزود: اگر مسئولان از انتقادها اطلاعی نداشته باشند، قطعاارتباط شان با مردم قطع است و نمی توانند راه درست را در برآورده کردن خواست مردم انتخابکنند.

مسئول دفتر رئیس جمهور با اشاره به تفاوت بینانتقاد و تخریب ادامه داد: آنچه دولت همواره از رسانه ها و صاحبان تریبون خواهش داشته، ایناست که تخریب نکنند؛ نه آنکه فقط دولت را تخریب نکنند بلکه قوه قضائیه، مجلس وشخصیت ها را نیز تخریب نکنند. ما با تخریب مخالفیم. با انتقاد مشکلی نداریم. حتما باید نقد وجود داشته باشد چرا که پویایی نظام و پیشرفت دولت در بیان انتقادات است.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا دولت رویکرد جدیدی رادر برگزاری جلسات منظم سران قوا، تعامل با نیروهای مسلح و سپاه و ... در دستور کار قرار داده تا چتر آرامش را بر فراز کشور بگستراند، اظهار کرد: بله، اگر شرایط امروز کشور را با قبل مقایسه کنید درخواهید یافت که الان فضا خیلی آرامتر است. ما در این فضا می‎توانیم برنامه ریزی و مشکلاتمردم را حل کنیم.

واعظی تأکید کرد: تلاش برای اشتغال،تولید و معیشت مردم، کاری نیست که فقط یک وزیر یا دولت به تنهایی بتواند انجامدهد. ما نیازمند حمایت مجلس، قوه قضائیه، نیروهای مسلح سپاه، ارتش و بسیج هستیم.همچنین ما نیازمند این هستیم که زبان مفاهمه با احزاب سیاسی و اندیشه های مختلفداشته باشیم. اگر همدیگر را درک کنیم، طبیعی است که می توانیم در کارمان موفق ترباشیم.

27214


منبع : خبرآنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تخریب - نیروهای - واعظی - نکنند - نیازمند - هستیم - قضائیه - اعلام - حمایت - انتقاد - جمهور - همواره -

مطالب مرتبط با : واعظی: حمایت دیگر قوا، نیروهای مسلح و سپاه را می‎طلبیم
نظر شما در مورد : واعظی: حمایت دیگر قوا، نیروهای مسلح و سپاه را می‎طلبیم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها