مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 216910 -تاریخ انتشار : جمعه 17 آذر 1396 -ساعت : 09:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در گفت و گو با میزان مطرح شد

بررسی نامگذاری معبری به نام دهقان فداکار در شورای شهر/ انتخاب بوستان به جای معبر برای نامگذاری به نام شهید حججی

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران از بررسی نامگذاری معبری در پایتخت به نام دهقان فداکار در کمیته نامگذاری شورای شهر خبرداد.
مازندمجلس:

حسن خلیل آبادی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: با توجه به اهمیت داستان زندگی ریزعلی خواجوی؛ دهقان فداکار، موضوع نامگذاری معبری به نام وی در شورای شهر تهران مطرح خواهد شد.

وی افزود: اهمیت فداکاری وی به حدی است که شایسته است به نام وی مکان و یا معبری در شهر تهران نامگذاری شود.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران از نامگذاری بوستانی به نام شهید محسن حججی در شهر تهران خبرداد و خاطرنشان کرد: بوستانی به مساحت ۷ هکتار در منطقه ۱۱ تهران به نام شهید محسن حججی نامگذاری شد.

خلیل آبادی ادامه داد: در کمیته نامگذاری شورای شهر تهران پیرامون نامگذاری مکانی به نام شهید محسن حججی بحث و بررسی صورت گرفت و در نهایت مقرر شد یک بوستان به نام این شهید نامگذاری شود.

وی در خصوص تغییر نام برخی از معابر شهر تهران از سوی اعضای قبلی شورای شهر تصریح کرد: مواردی از تغییر نام‌هایی که در شورای قبلی انجام شده در کمیته نامگذاری شورا مطرح و این موضوعات در دست بررسی قرار دارد.


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نامگذاری - تهران - شورای - بررسی - معبری - بوستانی - کمیته - تغییر - اهمیت - آبادی - دهقان - فداکار - میزان - بوستان -

نظر شما در مورد : بررسی نامگذاری معبری به نام دهقان فداکار در شورای شهر/ انتخاب بوستان به جای معبر برای نامگذاری به نام شهید حججی

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها