0
تذکر بیش از 150 نفر از نمایندگان به بطائی برای برخورد با مسئولان آموزش و پرورش استان لرستان

تاریخ انتشار : یکشنبه 03 دی 1396 - ساعت : 12:40

کد مطلب: 220372 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در نشست علنی امروز مجلس صورت گرفت

تذکر بیش از 150 نفر از نمایندگان به بطائی برای برخورد با مسئولان آموزش و پرورش استان لرستان

مازندمجلس: بیش از 150 نفر از نمایندگان در تذکری به وزیر آموزش و پرورش خواستار برخورد لازم با مسئولان آموزش و پرورش لرستان شدند.

مازندمجلس:، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (3 دی 96) از سوی هیأت رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است.

نادر قاضی‌پور، علیرضا محجوب و احمد امیرآبادی نمایندگان ارومیه، تهران و قم در تذکری به وزیر بهداشت خواستار جلوگیری از بی‌اعتبار کردن دفترچه‌های درمان بیمه ایرانیان شدند و در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی خواستار برنامه‌ریز برای جلوگیری از واردات میوه از خارج شدند. مجمع نمایندگان استان لرستان به اتفاق 150 نفر از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش لزوم برخورد قاطع با مسئولین متخلف آموزش و پرورش استان لرستان را متذکر شدند.

فرهاد تجری و حشمت‌الله فلاحت‌پیشه نمایندگان قصرشیرین و اسلام‌آباد غرب به وزیر صنعت در خصوص عمل نکردن شرکت‌های خودروسازی به ویژه سایپا به وظیفه و تعهدات خود در قبال زلزله‌زدگان استان کرمانشاه تذکر دادند و در تذکری به وزیر اقتصاد خواستار پیگیری علل سخت‌گیری برخی بانک‌های عامل استان کرمانشاه جهت اعطای تسهیلات مصوب دولت به زلزله‌زدگان شدند.

نادر قاضی‌پور و علیرضا محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به وزیر راه وشهرسازی لزوم تشویق و ایجاد تسهیلات لازم برای ازدواج مهمانداران شرکت‌های هواپیمایی را متذکر شدند.


منبع : فارس

برچسب ها : #نمایندگان #استان #تذکری #خواستار #لرستان #پرورش #آموزش #جلوگیری #تسهیلات #متذکر #زلزله‌زدگان #کرمانشاه #شرکت‌های #علیرضا #مسئولین #تذکرات #برخورد #قاضی‌پور #امروز #ارومیه #محجوب #تهران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تذکر بیش از 150 نفر از نمایندگان به بطائی برای برخورد با مسئولان آموزش و پرورش استان لرستان