0

تاریخ انتشار : یکشنبه 03 دی 1396 - ساعت : 13:59

کد مطلب: 220394 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سخنگوی قوه قضاییه: مشکل تشابه اسمی ٢٦ هزار ممنوع المعامله و ممنوع الخروج اول انقلاب رفع شد/ سرکشی به همه زندان ها در سال ٩٦

مازندمجلس: سخنگوی قوه قضاییه گفت: در دهه اول و دوم انقلاب تعدادی ممنوع‌الخروج و ممنوع ‌المعامله شده بودند که با همکاری نهادهایی از جمله سازمان ثبت اسناد و املاک، از حدود 27 هزار نفری که به دلیل تشابه اسمی ممنوع المعامله بودند، 26 هزار و 359 نفر از آنها تعیین تکلیف شدند.

مازندمجلس: حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در یکصد و بیست و دومین نشست خبری اظهار کرد: در آستانه نهم دی هستیم، این روز نقطه عطفی در کشورمان بود و مردم در این روز توطئه‌های دشمنان را خنثی کردند و یک بار دیگر وحدت و همدلی را در کشور مستحکم کردند و این روز را گرامی می‌دارم.
گفت: 5 دی روزی برای کاستن از بلاهای طبیعی مثل زلزله نامگذاری شده و در این ایام که بخشی از سرزمین‌مان دچار زلزله بوده از خداوند شفای عاجل همه مصدومین را درخواست می‌کنم. ان‌شاءالله همه مسولان نهایت تلاش خود را برای رفع هر مقدار از مشکلات مناطق زلزله زده که باقی مانده، انجام دهند.
وی بیان کرد: در دهه اول و دوم انقلاب تعدادی ممنوع‌الخروج و ممنوع المعامله شده بودند و مشخصات کامل‌شان ذکر نشده و مشکلاتی را ایجاد کرده بود به دلیل تشابه اسمی؛ که با همکاری سازمان ثبت اسناد و املاک و ... از حدود 27 هزار نفری که به دلیل تشابه اسمی ممنوع المعامله بودند با استعلاماتی که شد، 26 هزار و 359 نفر از آنها تعیین تکلیف شدند. نزدیک به 500 و اندی نفر باقی مانده که باید تعیین تکلیف شوند.

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #ممنوع #زلزله #تشابه #المعامله #تکلیف #تعیین #انقلاب #مانده

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سخنگوی قوه قضاییه: مشکل تشابه اسمی ٢٦ هزار ممنوع المعامله و ممنوع الخروج اول انقلاب رفع شد/ سرکشی به همه زندان ها در سال ٩٦