مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 218419 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 آذر 1396 -ساعت : 11:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تغییرات در استانداری مازندران شروع شد

با انتصاب دو مدیرکل ستادی؛

تغییرات در استانداری مازندران شروع شد

مازندمجلس: پس از انتشار اخبار ضد و نقیض در خصوص تغییرات معاونین و مدیران ستادی استانداری مازندران، سر انجام محمد اسلامی در حکمی سيد محمد محمدی‌ تاكامی را به سمت مديركل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری منصوب کرد.

مازندمجلس: پس از انتشار اخبار ضد و نقیض در خصوص تغییرات معاونین و مدیران ستادی استانداری مازندران، محمد اسلامی در حکمی سيد محمد محمدی‌ تاكامی را به سمت مديركل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری منصوب کرد . محمدی تاکامی پیش از این و قبل از فرهاد عسگری نیز مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران بود .

 

همچنین استاندار مازندران، در اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری نیز با صدور حکمی اصغری رستمی را جایگزین جان الله عبدی کرد.

مازندمجلس پیش از این در تحلیل‌ها و یادداشت‌های متعددی بر لزوم تغییرات مدیریتی تاکید کرده بود. ههمچنین پیش‌بینی می شود این اقدامات ادامه پیدا کرده و تغییرات بیشتری را در ترکیب همکاران استاندار شاهد باشیم.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : با-انتصاب-دو-مدیرکل- - مازندران - ایران - توسعه - مدیران - مدیر - شاخص توسعه - استانداری مازندران - مدیران ستادی - معاونین - ایران -

نظر شما در مورد : تغییرات در استانداری مازندران شروع شد

*

*