تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 دی 1396 - ساعت : 08:18

کد مطلب: 222086 چاپ به اشتراگ گذاشتن

میرزایی‌نکو: شخصیتی که شیخوخیت هاشمی را داشته باشد، نداریم

مازندمجلس: یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس معتقد است: در حال حاضر سراغ نداریم فردی را که محوریتی مانند هاشمی رفسنجانی داشته باشد و بتواند همه را دور یک محور جمع کند.

مازندمجلس: قاسم میرزایی‌نکو با بیان اینکه هاشمی رفسنجانی سیاستمدار حاذقی بود، گفت: گاهی اوقات که سایه افرادی از سر ما کوتاه می شود، فکر می کنیم که بعدا کسانی هستند که می توانند این جایگاه را داشته باشند، اما اینگونه نیست.
 نماینده مردم دماوند در مجلس تصریح کرد: جای خالی مرحوم هاشمی رفسنجانی کاملا حس می شود. آن‌هم به دو دلیل؛ یکی بحث وفاق است که وقتی میزان تشتت را مشاهده می کنیم، جمع کننده‌ای وجود ندارد که بتواند این شیخوخیت را داشته باشد و همه را دور یک محور جمع کند. دوم اینکه ایشان مسائل مهم کشور را به گونه‌ای مدیریت می کرد و اجازه نمی‌داد که به نحو دیگری منتشر یا انعکاس پیدا کند لذا از این دو جهت جای خالی ایشان کاملا در عرصه سیاسی کشور احساس می شود.
وی همچنین بیان کرد: در حال حاضر بخش عمده ای از نگرانی‌ها و ابعاد مختلف نارضایتی که در مردم ایجاد می شود به سیاستگذاران و کسانی که امر سیاست را در مجموعه کشور رقم می زنند، برمی گردد.
این عضو فراکسیون امید مجلس در پایان اظهار کرد: هاشمی رفسنجانی سیاستمداری بود که می توانست مسائل مختلف از چپ و راست را منسجم کند اما ما چنین محوریتی را در حال حاضر نداریم و امیدوار هستیم دوستان دیگر با تلاش‌هایشان بتوانند امور را رفع و رجوع کنند.

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #هاشمی #رفسنجانی #کاملا #مسائل #کسانی #مختلف #اینکه #شیخوخیت #نداریم #میرزایی‌نکو

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : میرزایی‌نکو: شخصیتی که شیخوخیت هاشمی را داشته باشد، نداریم


X https://sport45.site/