مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 1762 -تاریخ انتشار : شنبه 13 تیر 1394 -ساعت : 11:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
قطعا از حوزه انتخابیه ساری نامزد خواهم شد

دکتر یوسف‌نژاد با حضور در دفتر مازندمجلس:

قطعا از حوزه انتخابیه ساری نامزد خواهم شد

اختصاصی مازند مجلس: یوسف‌نژاد که از مخالفین سرسخت احمدی‌نژاد در مجلس هشتم بود در انتخابات پیشین مجلس شورای اسلامی با وجود شرایط بسیار سخت و دشوار اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس نهم و دولتی ناهمسو توانست بیش از 56 هزار رای در حوزه ساری و میاندرود کسب کند. اما اینک در حالی قدم به انتخابات مجلس دهم گذاشته که حمایت دولت روحانی را با خود دارد و همچنین احزاب اصلاح‌طلب برنامه‌‌ریزی گسترده‌ای برای مجلس آینده ترتیب داده‌اند. با این حساب قطعا یکی از شانس‌های اصلی برای ورود به مجلس دهم در حوزه انتخابیه ساری و میاندرود علی‌اصغر یوسف‌نژاد خواهد بود.

اختصاصی مازند مجلس :علی‌اصغر یوسف‌نژاد نماینده مردم ساری در مجالس پنجم و هشتم با حضور در دفتر مازندمجلس مصاحبه‌ای سه ساعته با این پایگاه خبری انجام داد که در آن به مسائل مختلفی اشاره کرد.

یوسف‌نژاد که از مخالفین سرسخت احمدی‌نژاد در مجلس هشتم بود در انتخابات پیشین مجلس شورای اسلامی با وجود شرایط بسیار سخت و دشوار اصلاح‌طلبان و وجود دولتی ناهمسو توانست بیش از 56 هزار رای در حوزه ساری و میاندرود کسب کند. اما اینک در حالی قدم به انتخابات مجلس دهم گذاشته که به دلیل عضویت در ستاد مرکزی دکتر روحانی در کشور و شورای سیاست گذاری آن در استان مازندران حمایت دولت روحانی را با خود دارد و همچنین احزاب اصلاح‌طلب برنامه‌‌ریزی گسترده‌ای برای مجلس آینده ترتیب داده‌اند. با این حساب قطعا یکی از شانس‌های اصلی برای ورود به مجلس دهم در حوزه انتخابیه ساری و میاندرود علی‌اصغر یوسف‌نژاد خواهد بود.

 

چکیده این مصاحبه در ادامه می آید:

دکتر یوسف‌نژاد که برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی از معاونت حقوقی و پارلمانی وزارت امور اقتصاد و دارایی استعفا داده بود در جواب این سوال که از حوزه انتخابیه ساری نامزد انتخابات خواهد شد و یا تهران، گفت: به طور قطع از ساری وارد خواهم شد.

وی با اشاره به این موضوع که امروزه تشخیص اصلاح‌طلبی کمی مشکل شده است، گفت: یک عده امروز می‌گویند اصلاح‌طلب هستند اما سابقه و شناسنامه‌ای ندارند. این چندگانگی در انتخابات به جریان اصلاح‌طلبی ضربه زده و باعث شده آنچه حق اصلاح‌طلبی بوده ادا نشود. تعریف اصلاح‌طلبی باید در ذهن برخی دوستان فنی‌تر و سیاسی‌تر باشد.

یوسف‌نژاد در پیش‌بینی ترکیب مجلس آینده گفت: طبق سابقه‌ای که از مجالس مختلف داریم، حداقل دو سوم نمایندگان تغییر می‌کنند. در این دوره پیش‌بینی می‌شود بیشتر از 220 تا 230 نفر تغییر کنند.

یوسف‌نژاد همچنین در پاسخ به سوالی در مورد احتمال حضور در لیست دولت، گفت: تقریبا در تمامی لیست‌های اصلاح‌طلبان هستم و پس از مذاکره  با تایید آنها آمده‌ام.

یوسف‌نژاد همچنین در بخشی از مصاحبه‌اش در مورد عملکرد دولت و مدیران مازندران در دولت روحانی اشاره کرد و گفت: تضعیفی در جایگاه روحانی در افکار عمومی نمی‌بینم و مردم امید دارند و منتظر اتفاقات خوبی هستند.

 

محورهای اصلی مصاحبه در روزهای آینده منتشر می‌شود.

تنظیم: محمد سفری

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : علی اصغر یوسف نژاد - انتخابات دهم - اصلاح طلبان - حوزه انتخابیه ساری و -

مطالب مرتبط با : قطعا از حوزه انتخابیه ساری نامزد خواهم شد
نظر شما در مورد : قطعا از حوزه انتخابیه ساری نامزد خواهم شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها