موافقت کمیسیون فرهنگی مجلس با تفحص از پرسپولیس و استقلال

تاریخ انتشار : سه شنبه 03 بهمن 1396 - ساعت : 17:33

کد مطلب: 226053 چاپ به اشتراگ گذاشتن

موسوی به ایلنا خبر داد؛

موافقت کمیسیون فرهنگی مجلس با تفحص از پرسپولیس و استقلال

مازندمجلس: رییس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی از موافقت کمیسیون فرهنگی مجلس با تفحص از پرسپولیس و استقلال خبر داد.

مازندمجلس: رییس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی از موافقت کمیسیون فرهنگی مجلس با تفحص از پرسپولیس و استقلال خبر داد.

فرید موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، با اشاره به برگزاری جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس برای تصمیم‌گیری درمورد تحقیق و تفحص از ۲ باشگاه پرسپولیس و استقلال تهران از تصویب این طرح تفحص خبر داد و گفت: از چندی پیش به‌همراه چند نفر از دیگر نمایندگان مجلس طرح تحقیق و تفحص از عملکرد مدیریتی ۲ باشگاه بزرگ پرسپولیس و استقلال را تهیه و تقدیم مجلس کرده بودیم که امروز در کمیسیون فرهنگی مجلس به‌منظور تصمیم‌گیری در این رابطه حضور یافتیم.

وی افزود: بررسی مدیریت مالی، وضعیت منابع مالی و همچنین ساختار مدیریتی این ۲ باشگاه پرسپولیس و استقلال در ۱۰ سال گذشته، ازجمله مهمترین محورهای این طرح تفحص بودند که این طرح تفحص امروز در جلسه کمیسیون فرهنگی با حضور وزیر ورزش و جوانان مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: در این جلسه دلائل خود را برای انجام این تحقیق و تفحص مطرح کردیم و وزیر ورزش و جوانان نیز نقطه‌نظرات خود را عنوان کرد و در نهایت اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس با رای موافق خود خواستار انجام این طرح تفحص شدند.

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ادامه روند بررسی این طرح تفحص در مجلس گفت که قاعدتاً این طرح باید در دستور کار صحن علنی قرار بگیرد و نظر نهایی در این رابطه از سوی نمایندگان اعلام خواهد شد.


منبع : ایلنا

برچسب ها : #کمیسیون #فرهنگی #پرسپولیس #استقلال #باشگاه #امروز #جوانان #تحقیق #بررسی #تهران #مدیریتی #رابطه #نمایندگان #اسلامی #موافقت #ایلنا #شورای #موسوی #اشاره #تصمیم‌گیری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : موافقت کمیسیون فرهنگی مجلس با تفحص از پرسپولیس و استقلال


X https://sport45.site/