تاریخ انتشار : پنج شنبه 05 بهمن 1396 - ساعت : 23:02

کد مطلب: 226393 چاپ به اشتراگ گذاشتن

توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)؛

دو محموله انفجاری در شرق و غرب کشور کشف شد

مازندمجلس: سربازان گمنام امام زمان (عج) موفق شدند دو محموله بزرگ بمب، مواد منفجره و مهمات را که به منظور عملیات تروریستی گسترده در اماکن عمومی وارد کشور شده بود، شناسایی و خنثی کنند.

مازندمجلس:به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما، سربازان گمنام امام زمان (عج) موفق شدند دو محموله بزرگ بمب، مواد منفجره و مهمات را که به منظور عملیات تروریستی و انفجاری گسترده در اماکن عمومی وارد کشور شده بود، شناسایی و خنثی کنند.

در نخستین عملیات ۲۳ عدد بمب آماده انفجار از نوع ریموتی که با برنامه ریزی و هدایت سرویس اطلاعاتی عربستان سعودی با هدف انجام اقدامات ایذایی و نا امنی در استان های عمقی از شرق کشور وارد شده بود کشف و ضبط شد.

در دومین عملیات سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل استان کردستان موفق شدند در ادامه ضربه به تیم های تروریستی تجهیزات و ابزار لازم برای ساخت چندین بمب را کشف و ضبط کنند.

این مواد شامل ماده منفجره تی ان تی، سی چهار، کیت های انفجاری و ۱۵۰ چاشنی الکترونیکی متعلق به یکی از گروهک های تجزیه طلب تروریستی در مریوان کشف و ضبط شد.

از عناصر این گروهک تروریستی که از کردستان عراق به منظور انجام اقدامات ایذایی و انفجاری وارد کشور شده بودند همچنین ۴۱ نارنجک، ۳۱ خشاب کلاشینکف، ۴ گلوله آر پی جی هفت و چندین قبضه سلاح جنگی کشف شد.


منبع : مهر

برچسب ها : #انفجاری #تروریستی #سربازان #عملیات #گمنام #کردستان #چندین #گروهک #استان #اقدامات #منظور #محموله #منفجره #ایذایی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دو محموله انفجاری در شرق و غرب کشور کشف شد


X https://sport45.site/