تاریخ انتشار : جمعه 06 بهمن 1396 - ساعت : 13:11

کد مطلب: 226480 چاپ به اشتراگ گذاشتن

عزت‌الله یوسفیان ملا: هر وقت اجرای حکم بابک زنجانی جدی می‌شود او چیزی می‌گوید که بعد زیرش می‌زند/ بعید است که اجرای حکم بابک زنجانی بیش از یک یا دو ماه دیگر به طول بیانجامد/ به صورت قانونی نمی‌توانند اجرای حکم بابک زنجانی را متوقف کنند/ بابک زنجانی به جاهایی امیدوار است

مازندمجلس: یک عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی اظهار داشت: هر وقت که اجرای حکم اعدام بابک زنجانی جدی می‌شود او حرفی می‌زند و بعد زیرش می‌زند. من فکر نمی‌کنم که با این شرایطی که این فرد دارد موضوع به نتیجه برسد و او سرش را بر باد می‌دهد.

مازندمجلس: به گزارش نامه نیوز عزت‌الله یوسفیان ملا، عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در خصوص اقدامات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در خصوص پرونده بابک زنجانی، گفت: پرونده بابک زنجانی به دادگستری محول شد و به دستگاه قضایی ارجاع شده است. زمانی که پرونده به دستگاه قضایی می‌رود اگر دستگاه قضایی مشکل و موردی داشته باشد موضوع را به ستاد مبارزه با مفساد اقتصادی ارجاع می‌دهد.
وی ادامه داد: یکبار درخصوص اموال بابک زنجانی دستگاه قضایی از ستاد خواسته بود که وزارت نفت بیاید واموال را از بابک زنجانی تحویل بگیرد و به دفترخانه بروند و نقل و انتقال شود که حدود هزار میلیارد تومان از اموال بابک زنجانی تحویل وزارت نفت شد. در مورد فرد بابک زنجانی دستگاه قضایی تصمیم می‌گیرد و ستاد در این خصوص تصمیم‌گیرنده نیست.
وی در خصوص آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی، تصریح کرد: بابک زنجانی گاهی می‌آید و می‌گوید که همین هفته پول را به شما می‌دهم و سرنخ را نشان می‌دهم اما زیر حرفش می زند. پول‌هایی که بابک زنجانی در ایران داشته به نام دولت شده ولی او پول‌های خارجی و سرمنشاء را نشان نمی‌دهد.
این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: هر وقت که اجرای حکم اعدام بابک زنجانی جدی می‌شود او حرفی می‌زند و بعد زیرش می‌زند. من فکر نمی‌کنم با این شرایطی که این فرد دارد موضوع به نتیجه برسد و او سرش را بر باد می‌دهد.
یوسفیان ملا در خصوص زمان اجرای حکم بابک زنجانی به اعتمادآنلاین گفت: بعید است که اجرای حکم بابک زنجانی بیش از یک یا دو ماه دیگر به طول بیانجامد چون قانونا نمی‌توانند اجرای حکم را متوقف کنند. روند قانونی در حال طی شدن است مگر اینکه بابک زنجانی قبل از اجرای حکم دست به اقدام موثری بزند که بتواند حکمش را ازاعدام به حبس یا چیز دیگری تبدیل کند. اگر اقدام موثری نکند اینطور نیست که دولت و نظام تا ابد منتظر محبت ایشان بماند و سرانجام یک روز یکدفعه این حکم را اجرا می کند.
وی درباره علت عدم پرداخت پول‌ها از سوی این متهم نفتی، گفت: تصور ما این است که بابک زنجانی به جاهایی امیدوار است و فکر می‌کند کسانی که پشت پرده هستند در لحظه آخر به دادش می‌رسند بنابراین او مراقب است که این پول از دستش نرود. به نظر می‌رسد بابک زنجانی فکر می‌کند زمانی که پای دار رسید می‌گوید پول را می‌دهم اما فکر نمی‌کند که آن زمان دیگر وقتی نخواهد داشت. 
او در پایان تاکید کرد: احساس می‌کنم بابک زنجانی نگاه‌هایی به جاهایی دارد. اما تصور نمی‌کنم با وضعیتی که او دارد بتواند جان خودش را نجات بدهد.منبع : اعتماد آنلاین
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #زنجانی #اجرای #قضایی #دستگاه #پرونده #اقتصادی #می‌گوید #می‌زند #می‌دهم #مبارزه #یوسفیان #جاهایی #بیانجامد #تحویل #وزارت #نمی‌کنم #موثری #می‌کند #بتواند #اموال #اقدام #موضوع #عزت‌الله #متوقف #مفاسد #نمی‌توانند #قانونی #امیدوار #زمانی #ارجاع #می‌دهد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : عزت‌الله یوسفیان ملا: هر وقت اجرای حکم بابک زنجانی جدی می‌شود او چیزی می‌گوید که بعد زیرش می‌زند/ بعید است که اجرای حکم بابک زنجانی بیش از یک یا دو ماه دیگر به طول بیانجامد/ به صورت قانونی نمی‌توانند اجرای حکم بابک زنجانی را متوقف کنند/ بابک زنجانی به جاهایی امیدوار است


X https://sport45.site/