تاریخ انتشار : یکشنبه 08 بهمن 1396 - ساعت : 07:45

کد مطلب: 226782 چاپ به اشتراگ گذاشتن

محور ارتباطی ارومیه – مهاباد مسدود است

مازندمجلس: رئیس پلیس راه آذربایجان غربی گفت: محور ارتباطی ارومیه - مهاباد از گردنه اینانلو تا سد حسنلو به دلیل کولاک شدید و یخبندان مسدود است و اجازه تردد داده نمی شود.

مازندمجلس:
سرهنگ عباس فرمانی با اشاره به بارش برف سنگین در محورهای جنوبی استان، اظهارداشت: در محورهای نقده - پیرانشهر، نقده - تمرچین و جاده شاهین دژ بارش برف سنگین گزارش شده است و تردد از این محورها بدون زنجیر چرخ امکانپذیر نیست.
به گزارش نامه نیوز وی بر رعایت نکات ایمنی و خودداری از سفرهای غیرضروری در زمان بارندگی تاکید کرد و افزود: در پی بارندگی های برف و باران که از روز گذشته در آذربایجان غربی شدت گرفته است توصیه می شود مردم از سفرهای غیرضروری اجتناب کرده و در صورت ضرورت با رعایت نکات ایمنی و به همراه داشتن تجهیزات کامل فنی و ایمنی از جمله زنجیرچرخ نسبت به تردد از جاده ها اقدام کنند.
وی با اشاره به وضعیت جوی جاده های استان عنوان کرد: در حال حاضر بارش در محورهای شاهین دژ- تکاب ، مهاباد- بوکان، پیرانشهر – سردشت، ارومیه – نقده، نقده – پیرانشهر، ماکو – بازرگان، ارومیه – سرو، پایانه مرزی تمرچین و شهرستان چالدران ادامه دارد.
فرمانی گفت: در محورهای شاهین دژ - تکاب، ارومیه – سلماس، سلماس – خوی، ارومیه – مهاباد، ارومیه – نقده، مهاباد – سردشت، پیرانشهر و پایانه مرزی تمرچین نیز وضعیت جوی به صورت مه آلود است که به همت عوامل پلیس راه و گروههای امدادی تردد در تمامی این محورهای اصلی  برقرار است.
رئیس پلیس راه آذربایجان غربی با اشاره به وقوع سوانح رانندگی با تلفات زیاد طی ۲ روز گذشته در جاده های برفی این استان گفت: در این مدت ۳۲ تصادف در جاده های شمال و جنوب استان رخ داده است و بر اثر آنها هفت نفر جان خود را از دست داده اند.
فرمانی با بیان اینکه در مجموع چهار تصادف فوتی، ۱۹ تصادف جرحی و ۹ تصادف خسارتی در این مدت روی داده است ادامه داد: در ۱۹ تصادف جرحی در جاده های آذربایجان غربی، ۵۳ نفر مصدوم و به مراکز درمانی انتقال داده شدند.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #ارومیه #محورهای #تصادف #پیرانشهر #مهاباد #استان #ایمنی #شاهین #تمرچین #آذربایجان #اشاره #فرمانی #وضعیت #سردشت #پایانه #ادامه #سلماس #رعایت #گزارش #سنگین #سفرهای #غیرضروری #بارندگی #گذشته

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : محور ارتباطی ارومیه – مهاباد مسدود است


X https://sport45.site/