تاریخ انتشار : دوشنبه 09 بهمن 1396 - ساعت : 09:38

کد مطلب: 227031 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آخرین وضعیت جاده‌ای و بارش برف در سراسر کشور+جزئیات

مازندمجلس: بارش شدید برف، برودت هوا و یخبندان پس آز آن سبب کندی تردد و مسدود شدن برخی جاده‌ها در سراسر کشور شد.

مازندمجلس: به گزارش نامه نیوز سامانه بارشی جدید که از روزهای گذشته وارد کشور شده است علاوه بر شور و نشاط در میان مردم، باعث ترافیک و مسدود شدن راه ها در محورهای مواصلاتی و بین شهری شده است؛ در ذیل آخرین وضعیت جاده‌های کشور را مشاهده می‌کنید:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان با اشاره به اینکه چهار شهرستان شرقی استان درگیر طوفان است گفت: در حال حاضر تمام محورهای موصلاتی استان کرمان باز است.
خداداد مقبلی ، با اشاره به اینکه از سحرگاه امروز بارش سرماریزه در مناطق کوهستانی استان آغاز شده است اظهار داشت: بارش سرماریزه همچنان ادامه دارد و ضروری است رانندگان احتیاط لازم را داشته باشند.
وی با بیان اینکه چهار شهرستان شرقی استان کرمان هم اکنون در گیر گرد و غبار است گفت: خوشبختانه طوفان در شرق استان شدید نبود و مانع تردد خوردوها در محورهای مواصلاتی شرق استان نیست.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان با بیان اینکه نیروهای راهداری و پلیس در محورهای شرقی استان حضور دارند افزود: در صورت افزایش شدت گرد و غبار و کاهش دید جاده‌ها مصدود و از تردد خودروها جلوگیری خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر تمام محورهای مواصلاتی استان کرمان باز است عنوان کرد: از رانندگان تقاضا می‌شود با سرعت مطمئنه حرکت کرده و سفرهای غیرضرور بپرهیزند.
ساعت 08:20|محور سوادکوه بازگشایی شد
فرمانده پلیس راه مازندران از بازگشایی محور سوادکوه در دقایقی پیش خبر داد.
سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، اظهار داشت: محور سوادکوه دقایقی پیش توسط نیروهای راهداری و پلیس بازگشایی و تردد در آن جریان دارد.
وی افزود: محور هراز نیز صبح امروز بازگشایی شده ولی احتمال مسدودی این محور با توجه به کولاک و یخبندان وجود دارد.
فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه محورهای کندوان و کیاسر همچنان مسدود است، تصریح کرد:  جاده کیاسر دیشب به دلیل شدت بارش برف بسته شد.
قدمی از رانندگان خواست ضمن پرهیز از ترددهای غیرضروری  خودروهای خود را به زنجیر چرخ، سوخت کافی و سایر تجهیزات زمستانی مجهز کنند.
مازندران دارای شش محور ترانزیتی هراز، سوادکوه، کندوان، گلوگاه، کیاسر و رامسر است.
ساعت 08:14|فرمانده پلیس راه استان مازندران: محور هراز بازگشایی شد
فرمانده پلیس راه استان مازندران از بازگشایی محور هراز دقایقی پیش به روی رانندگان خبر داد.
سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، اظهار داشت: محور هراز در استان مازندران و شرق تهران بازگشایی شد.
وی افزود: با توجه به بارش شدید برف، برودت هوا و یخبندان در صورت ضرورت احتمال مسدودی مجدد این جاده در روز جاری دور از انتظار نیست.
قدمی بیان کرد: محورهای کندوان و سوادکوه به دلیل بارش شدید برف، تاری دید و یخبندان همچنان مسدود است.
فرمانده پلیس راه استان مازندران تصریح کرد: تردد در محور ساری - کیاسر با زنجیر چرخ بوده ولی تردد در ادامه مسیر از کیاسر - دامغان به دلیل مسدودی جاده میسر نیست.
ساعت 01:20|محور دیباج ـ گلوگاه مسدود شد
مدیرکل راه و ترابری استان سمنان با اشاره به آخرین وضعیت راه‌های استان سمنان گفت: شدت برف و بوران در محور دیباج ـ گلوگاه سبب انسداد این مسیر شده است.
سید عبدالمجید نژاد صفوی ، اظهار داشت: برخی دیگر از محورهای مواصلاتی استان سمنان نیز براثر کولاک، لغزنده است.
وی بیان کرد: بر اساس گزارش‌های ارسالی از سوی راهداری‌های استان سمنان و دوربین‌های نظارتی در سطح جاده‌های این استان محورهای شهمیرزاد ـ فولاد محله، شهمیرزاد ـ چاشم و شهمیرزاد ـ سمنان هم‌اکنون با لغزندگی جاده مواجه است.
مدیرکل راه و ترابری استان سمنان همچنین از لغزندگی محور دامغان ـ معلمان به سبب کولاک خبر داد و از مسافران خواست تا از سفرهای غیرضروری به نقاط برف‌گیر استان سمنان خودداری کنند.
نژاد صفوی اضافه کرد: در صورت سفر مسافران در محورهای برف‌گیر و گردنه‌ها و جاده‌های کوهستانی، به همراه داشتن زنجیر چرخ در این محورها الزامی است.
وی تصریح کرد: هم‌اکنون تردد در تمامی محورهای مواصلاتی استان سمنان به‌صورت عادی و روان گزارش‌شده است.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #استان #محورهای #سمنان #مازندران #بازگشایی #اینکه #کرمان #کیاسر #سوادکوه #مواصلاتی #مسدود #اظهار #رانندگان #اشاره #راهداری #گلوگاه #مدیرکل #وضعیت #دقایقی #تصریح #کولاک #مسدودی #کندوان #جاده‌های #زنجیر #جاده‌ای #شهمیرزاد #همچنان #یخبندان #افزود #لغزندگی #هم‌اکنون #برف‌گیر #فرمانده #خواست #دامغان #دیباج #ترابری #مسافران #شدفرمانده #کوهستانی #ادامه #نیروهای #سرماریزه #امروز #شهرستان #طوفان #سفرهای #20|محور #خبرنگار #تسنیم #گفت‌وگو #علی‌رضا #سرهنگ #پاسدار #احتمال

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آخرین وضعیت جاده‌ای و بارش برف در سراسر کشور+جزئیات


X https://sport45.site/