0

تاریخ انتشار : سه شنبه 10 بهمن 1396 - ساعت : 07:48

کد مطلب: 227251 چاپ به اشتراگ گذاشتن

عاقبت مسخره کردن بن سلمان در لبنان!

مازندمجلس: مقامات قضایی لبنانی «هشام حداد» مجری یک برنامه طنز تلویزیونی را به علت مسخره کردن محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی به دستگاه قضایی ارجاع دادند.

مازندمجلس: هشام حداد در برنامه «لهون و بس» که روز سه شنبه 23 ژانویه (3 بهمن) پخش شد میزبان «میشل حایک» ستاره شناس و پیشگوی لبنانی بود. حایک که درباره آینده شخصیت های سرشناس پیش گویی می کرد وقتی نوبت به محمد بن سلمان رسید به او توصیه کرد «کمتر فست فود بخورد»! اما هشام حداد مجری برنامه با لحنی تمسخر آمیز خطاب به حایک گفت «با همه آنچه در منطقه می گذرد به او توصیه می کنی همبرگر نخورد؟ من به او توصیه می کنم بازداشت های شتابزده و سیاست های شتابزده و حملات شتابزده و ضربات نظامی شتابزده را متوقف کند؛ ما چه مشکلی با فست فود داریم؟».
پس از این ماجرا، دادستان دادگاه استیناف در منطقه جبل لبنان علیه حداد به اتهام خدشه وارد کردن به کرامت شخصیت ها اقامه دعوی کرد و پرونده او را به دادگاه مطبوعات در جبل لبنان فرستاد.
دادگاهی شدن هشام حداد جنجال زیادی در رسانه ها و شبکه های ارتباط اجتماعی لبنان ایجاد کرد به ویژه که این موضوع به آزادی مطبوعات و رسانه ها مربوط می شود. حداد نیز در پیامی توییتری نوشت قصد توهین به حکومت عربستان را نداشته بلکه پیش بینی میشل حایک را به تمسخر گرفته است!
قرار است هشام حداد به دستور روسایش در برنامه آینده که روز سه شنبه پخش می شود حرکت هفته گذشته خود را جبران کند!
وئام وهاب رئیس حزب «التوحید» لبنان با اشاره به این که دستگاه قضایی لبنان نتوانسته است با کسانی که به سوریه و دیگر کشورهای برادر دشنام می دهند مقابله کند، از دادگاه خواست با محاکمه حداد دست به ماجراجویی نزند.

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #لبنان #شتابزده #دادگاه #توصیه #برنامه #مطبوعات #رسانه #آینده #منطقه #سلمان #تمسخر #شخصیت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : عاقبت مسخره کردن بن سلمان در لبنان!