مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 223807 -تاریخ انتشار : شنبه 23 دی 1396 -ساعت : 04:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رسانه صهیونیست: حزب‌الله در جنگ آینده روزانه ۴ هزار موشک شلیک می‌کند

مازندمجلس: یک رسانه‌ صهیونیستی شمار موشک‌هایی را که حزب‌الله در جنگ آینده به سمت سرزمین‌های اشغالی شلیک می‌‌کند، ۴ هزار فروند برآورد کرد.
مازندمجلس: به گزارش نامه نیوز روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت نوشت که حزب‌الله در جنگ آینده با اسرائیل روزی 3 الی 4 هزار فروند موشک یعنی ساعتی 150 فروند موشک شلیک می‌کند.
به نوشته این روزنامه صهیونیستی، موشک‌های حزب‌الله این بار دقیق‌تر و کشنده‌تر و برد آن‌ها نیز بیشتر خواهد بود به گونه‌ای که کل اسرائیل را در بر می‌گیرد.
آحارونوت افزود که اولین موشک‌های حزب‌الله از سامانه‌های موشکی ثابت و سامانه‌های موشکی زمین به زمین، به سمت اهداف مشخص در اسرائیل شلیک خواهد شد.
به نوشته این رسانه صهیونیستی، بر اساس برآوردها در نبرد بعدی، جبهه لبنان تا خاک سوریه، گسترش پیدا می‌کند.
آحارونوت به نقل از اویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نوشت که 30 درصد از اسرائیلی‌ها در شمال راه حلی برای پنهان کردن خود ندارند.
این روزنامه صهیونیستی افزود: هیچ کس نمی‌تواند بودجه دقیق برای مسدود کردن روزنه‌ها و رسیدن به سطح آمادگی معقول را مشخص کند.
به نوشته این رسانه صهیونیست، سناریوی خطرناک‌تر جنگ بعدی با حزب‌الله، تعداد بی سابقه مجروحان در صفوف نظامیان اسرائیل است به گونه‌ای که در این نبرد، 2000 نظامی صهیونیست زخمی می‌شوند.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : صهیونیستی - حزب‌الله - اسرائیل - رسانه - نوشته - آحارونوت - روزنامه - صهیونیست - می‌کند - سامانه‌های - موشکی - افزود - موشک‌های - فروند - آینده - گونه‌ای -

مطالب مرتبط با : رسانه صهیونیست: حزب‌الله در جنگ آینده روزانه ۴ هزار موشک شلیک می‌کند
نظر شما در مورد : رسانه صهیونیست: حزب‌الله در جنگ آینده روزانه ۴ هزار موشک شلیک می‌کند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها