تاریخ انتشار : سه شنبه 10 بهمن 1396 - ساعت : 15:22

کد مطلب: 227397 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تقدیر انجمن جامعه ایمن از بنیانگذار شرکت بوتان

مازندمجلس: جایگزینی گاز به جای سوخت مایع و هیزم(برای اولین بار در دهه 30) خدمت بزرگ و ماندگاری برای حفظ محیط زیست به شمار می رود.

مازندمجلس: جایگزینی گاز به جای سوخت مایع و هیزم(برای اولین بار در دهه 30) خدمت بزرگ و ماندگاری برای حفظ محیط زیست به شمار می رود.

به گزارش ایلنا، در افتتاحیه اجلاس سالانه جوامع ایمن ایران 96 که همزمان با اولین سالگرد حادثه پلاسکو (30 دی ماه 1396) با یادبود شهدای آتش نشان و جان باختگان پلاسکو برگزار شد، از محسن خلیلی عراقی به عنوان حامی ویژه جامعه ایمن کشور تقدیر شد و لوح تقدیر توسط وزیر محترم بهداشت، آقای هاشمی به نماینده ایشان اهدا شد.

سخنرانان افتتاحیه اجلاس جوامع ایمن ایران 96 که در مراسم تقدیر از خلیلی عراقی حضور داشتند  هاشمی وزیر بهداشت، سردار مهری رئیس پلیس کشور، داوری مدیر عامل آتش نشانی شهرداری تهران،  همتی رئیس کل بیمه مرکزی، سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر، ایازی معاونت اجتماعی وزیر بهداشت و  نوفرستی مدیرعامل انجمن جامعه ایمن کشور و دبیر اجلاس بودند.

محسن خلیلی، فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران در دهه 30 و بنیانگذار صنعت گاز مایع کشور، گروه صنعتی بوتان و بنیان گذار و موسس ده ها تشکل صنعتی و حرفه ای و انجمن، رئیس هیات مدیره انجمن مدیران صنایع و کنفدراسیون صنعت ایران و... شش دهه از عمر خود را صرف توسعه صنعت و رشد اقتصادی کشور کرده است. آقای جهانگیری در دولت هشتم در جایگاه وزیر صنعت وقت به آقای  خلیلی لقب «پدر صنعت نوین» و «پدر تشکل ها» را دادند.

ایشان در شش دهه فعالیت حرفه ای و صنعتی خود، با تعریف و ارائه سطح جدید و متفاوتی از کیفیت در ارائه محصولات و خدمات به مشتریان و جلب رضایت و وفاداری آن ها، نقشی برجسته در تدوین و ارتقای استانداردها و در نتیجه ارتقای سطح کیفی محصولات متعدد و متنوع انواع لوازم خانگی و تجهیزات تاسیساتی کشور داشته اند. توجه  ویژه به ارتقای ایمنی با ارتقای استانداردها و کاهش حوادث، از اولویت های مورد تاکید ایشان بوده است. جایگزینی گاز به جای سوخت مایع و هیزم(برای اولین بار در دهه 30) خدمت بزرگ و ماندگاری برای حفظ محیط زیست به شمار می رود.

توجه و نگاه ویژه ایشان به «مسئولیت اجتماعی شرکت ها» به عنوان «شهروند مسئول» زبانزد خاص و عام می باشد. در حوزه ارتقای ایمنی و کاهش حوادث در ساختمان ها، همکاری نزدیک با سازمان هایی مانند استاندارد، آتش نشانی، نظام مهندسی و همچنین شرکت گاز و مرکز تحقیقات ساختمانی وزارت مسکن(راه و شهرسازی) داشته اند.

با شکل گیری تشکل جامعه ایمن در کشور از سال 86 بدون نگاه منفعت طلبانه یا بهره تبلیغاتی، از حامیان اولیه و ثابت آن بوده اند.

جواد نوفرستی، دبیر این اجلاسسخنانش را در ابتدای افتتاحیه اجلاس اینگونه آغاز کرد:

«من در راستای مسئولیت اجتماعی شرکتی در بخش خصوصی، از طرف فردی، 12 سال قبل همکاری ام را با معاونت پیشگیری سازمان آتش نشانی و از 10 سال قبل با جامعه ایمن شروع کردم که قرار است امروز به عنوان حامی ویژه جامعه ایمن کشور معرفی و مورد تقدیر قرار گیرند. توصیه ایشان به ما این بود که در قبال این همکاری، دغدغه منافع شرکت تان را نداشته باشید و به برنامه ریزی،هماهنگی بین بخشی و اجرای برنامه های همه جانبه برای کاهش حوادث بپردازید. ایشان همواره بر ضرورت آگاهی دادن به مردم در مورد رفتار ایمن و استفاده ایمن از تجهیزات و فناوری های روز در کنار ضرورت اجرای قوانین و مقررات استانداردها و نظارت بر حسن اجرای آن تاکید داشته و دارند. تداوم و توسعه برنامه های انجمن جامعه ایمن کشور در چند سال اخیر به طور خاص مدیون و مرهون حمایت های ویژه ایشان می باشد. شاید ذکر این نکته نیز خالی از لطف نباشد که برای این مراسم وقتی با ایشان تماس گرفتیم، ایشان با مناعت طبع همیشگی شان توصیه کردند به جای برگزاری مراسم تقدیر، خوب است مقامات ارشد دولتی راه ایشان را در توسعه صنعتی کشور، رشد اقتصادی، بهبود مستمر کیفیت و ارتقای سطح استانداردها ادامه دهند.»

 


منبع : ایلنا

برچسب ها : #جامعه #ارتقای #تقدیر #انجمن #استانداردها #اجلاس #صنعتی #خلیلی #بهداشت #عنوان #مراسم #نشانی #حوادث #همکاری #برنامه #اجرای #توسعه #اولین #افتتاحیه #اجتماعی #تجهیزات #تاکید #ضرورت #توصیه #مسئولیت #محصولات #ایمنی #معاونت #ماندگاری #جوامع #جایگزینی #بوتان #بنیانگذار #پلاسکو #عراقی #اقتصادی #ارائه #نوفرستی #تهران #هاشمی #کیفیت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تقدیر انجمن جامعه ایمن از بنیانگذار شرکت بوتان


X https://sport45.site/