توضیحات لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به کلیات لایحه بودجه ۹۷

تاریخ انتشار : چهار شنبه 11 بهمن 1396 - ساعت : 09:32

کد مطلب: 227577 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در پاسخ به صباغیان بافقی مطرح شد:

توضیحات لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به کلیات لایحه بودجه ۹۷

مازندمجلس: رئیس مجلس شورای اسلامی توضیحاتی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه ۹۷ ارایه کرد.

مازندمجلس: رئیس مجلس شورای اسلامی توضیحاتی درباره نحوه رسیدگی به لایحه بودجه ۹۷ ارایه کرد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی امروز مجلس که به بررسی مجدد کلیات لایحه بودجه ۹۷ اختصاص داشت در اخطاری مستند به اصل ۱۸۷ قانون اساسی، گفت: احساس می‌شود عجله‌ای برای تصویب بودجه وجود دارد، در حالی که نمایندگان در جریان این بررسی باید راهی را که دولت قرار است در یک یکسال طی کند را مشخص کنند؛ قانون بودجه باید دقیق و کارشناسی شده باشد، اما احساس می شود قرار است این کار با عجله طی ۳ روز آن هم در سه شیفت که خستگی بسیار نمایندگان  را به دنبال دارد به پایان برسد.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اخطار این نماینده گفت: بررسی لایحه بودجه طی سه روز انجام نمی‌شود، در واقع از وقت تا سه روز استفاده کرده و مابقی بررسی به بعد از تعطیلات موکول می‌شود و نهایتاً در صورت خستگی نمایندگان، جلسات به جای سه شیفت در دو شیفت برگزار خواهد شد.

صباغیان نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی همچنین در تذکری شفاهی، گفت:  این روزها در ایام برف و سرما قیمت تاکسی و وسایل حمل و نقل عمومی به شدت گران شده، بهتر است دستگاه های نظارتی بازنگری مجددی به این موضوع داشته باشند.


منبع : ایلنا

برچسب ها : #بودجه #لایحه #بررسی #صباغیان #اسلامی #شورای #احساس #نمایندگان #خستگی #نماینده #قانون #لاریجانی #رسیدگی #بافقی #درباره #کلیات

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : توضیحات لاریجانی درباره نحوه رسیدگی به کلیات لایحه بودجه ۹۷


X https://sport45.site/