مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 224153 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 دی 1396 -ساعت : 12:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کمیسیون بهداشت نماینده‌ای جهت بررسی اعتراض به وزیر بهداشت در صحن مجلس به رامهرمز اعزام کند

محمدیان :

کمیسیون بهداشت نماینده‌ای جهت بررسی اعتراض به وزیر بهداشت در صحن مجلس به رامهرمز اعزام کند

مازندمجلس: نماینده رامهرمز در مجلس ضمن توضیح درباره علت اعتراض شدید خود در صحن مجلس به وزیر بهداشت، گفت: رئیس کمیسیون بهداشت قول اعزام نماینده‌ای از سوی کمیسیون جهت بررسی موضوع اعتراض ما به آقای قاضی‌زاده هاشمی داد.
مازندمجلس:اقبال محمدیان نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی ، در تشریح جزئیات اعتراض شدید خود در صحن علنی مجلس به سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: در سال 94 بیمارستانی با 160 تختخواب در رامهرمز تعطیل شد و به جای آن بیمارستان دیگری با 90 تختخواب افتتاح شد در حالی که نیاز درمانی مردم رامهرمز بر اساس سرانه 273 تختخواب برای بیمارستان است.

وی با اشاره به پیگیری‌های مکرر خود در ماه‌های اخیر از وزیر بهداشت جهت پاسخگویی نسبت به کاهش امکانات درمانی در حوزه انتخابیه‌اش اظهار داشت: امروز گزینه اول برای درمان در رامهرمز و رامشیر سفر به مرکز استان یعنی شهر اهواز است و این مشکل در فصل سرما و سختی عبور و مرور تشدید می‌شود و اعتراض امروز من به آقای قاضی زاده هاشمی نیز همین بی‌توجهی به وضعیت امکانات درمانی حوزه انتخابیه‌ام بود.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از اتمام صحن مجلس با آقای دکتر علی نوبخت رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در هیأت رئیسه تشکیل جلسه دادیم و بنابراین شد نماینده‌ای از سوی این کمیسیون جهت پیگیری مشکلات امکانات درمانی به این حوزه انتخابیه اعزام شود.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رامهرمز - بهداشت - درمانی - درمان - تختخواب - امکانات - رامشیر - کمیسیون - اعتراض - نماینده‌ای - بیمارستان - گفت‌وگو - امروز - هاشمی - نماینده - محمدیان - شورای - اسلامی - اعزام -

مطالب مرتبط با : کمیسیون بهداشت نماینده‌ای جهت بررسی اعتراض به وزیر بهداشت در صحن مجلس به رامهرمز اعزام کند
نظر شما در مورد : کمیسیون بهداشت نماینده‌ای جهت بررسی اعتراض به وزیر بهداشت در صحن مجلس به رامهرمز اعزام کند

*

*