مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 224158 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 دی 1396 -ساعت : 13:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مشکل موسسات اعتباری حل نشده/ به روحانی اطلاعات غلط می دهند

مازندمجلس: نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکلات موسسات اعتباری هنوز حل نشده است، گفت: در این رابطه به رئیس جمهور اطلاعات غلط می دهند.
مازندمجلس: به گزارش نامه نیوز حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز و در تذکر شفاهی با بیان اینکه در شرایط کنونی افزایش قیمت حامل های انرژی به صلاح نیست و باعث فشار بر مردم می شود، اظهارداشت: افزایش قیمت حامل های انرژی حتی به میزان کم باعث افزایش قیمت تمام شده کالاها و خدمات می شود.
وی همچنین با اشاره به تداوم مشکلات مربوط به موسسات مالی و اعتباری گفت: مشکل موسسات اعتباری هنوز حل نشده و مرتب به ما شکایت می شود و اطلاعاتی هم که به آقای رئیس جمهور می دهند، اطلاعات واقعی نیست.
این نماینده مجلس همچنین به افزایش قیمت دلار اشاره کرد و افزود: این افزایش بر روی بسیاری از کالاها تاثیرگذاشته و حتی برای مرزنشینان نیز باعث مشکلات جدی شده است. چرا که بسیاری از ارزاق آنها از مرز وارد می شود.
شهریاری درباره آمارهای اعلامی از سوی دولت درباره میزان اشتغال نیز گفت: در این ۶ سال به اندازه ۱۰ هزار شغل نیز ایجاد نشده در حالی که استان سیستان و بلوچستان باید به تنهایی به اندازه کل آماری که مسئولان اعلام می کنند دارای شغل می شد.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : افزایش - موسسات - اعتباری - مشکلات - اشاره - بسیاری - اندازه - درباره - همچنین - میزان - اطلاعات - شهریاری - نماینده - انرژی - کالاها -

مطالب مرتبط با : مشکل موسسات اعتباری حل نشده/ به روحانی اطلاعات غلط می دهند
نظر شما در مورد : مشکل موسسات اعتباری حل نشده/ به روحانی اطلاعات غلط می دهند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها