مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 224160 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 دی 1396 -ساعت : 13:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

36 دانشجوی بازداشتی دانشگاه تهران آزاد شدند/پیگیر آزادی 6 دانشجوی دیگر هستیم

مازندمجلس: معاون فرهنگی دانشگاه تهران از آزادی 36 نفر از دانشجویان بازداشتی این دانشگاه خبر داد و گفت: به طور جدی پیگیر وضعیت 6 دانشجوی باقی مانده در بازداشت هستیم، امیدواریم این دانشجویان نیز به زودی آزاد شوند.
مازندمجلس: به گزارش نامه نیوز دکتر مجید سرسنگی ، با اعلام این مطلب اظهار کرد: از مجموع 41 دانشجوی بازداشتی دانشگاه تهران در اتفاقات اخیر، تعداد 36 نفر از این دانشجویان آزاد شدند.
وی در ادامه تصریح کرد: فقط 6 نفر از دانشجویان بازداشتی اتفاقات اخیر آزاد نشده‌اند که برای 2 نفر این دانشجویان هنوز پرونده تشکیل نشده و قاضی باید ابتدا پرونده تشکیل دهد و بعد قرار صادر نماید. در خصوص 4 نفر دیگر نیز تقریبا وضعیت مشخص شده و منتظر هستیم که خانواده‌های آن‌ها برای گذاشتن وثیقه و ضمانت مراجعه نمایند.
معاون فرهنگی دانشگاه تهران در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر خانواده‌های دانشجویان بازداشتی در جریان بازداشت فرزندان خود هستند و ما همواره با این خانواده‌ها در تماس هستیم، اما به دلیل برخی از مشکلات هنوز نتوانستند از شهرستان مراجعه و برای آزادی فرزندانشان وثیقه بگذارند.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دانشجویان - بازداشتی - هستیم - دانشجوی - تهران - دانشگاه - وثیقه - مراجعه - خانواده‌های - اتفاقات - آزادی - پرونده - تشکیل -

مطالب مرتبط با : 36 دانشجوی بازداشتی دانشگاه تهران آزاد شدند/پیگیر آزادی 6 دانشجوی دیگر هستیم
نظر شما در مورد : 36 دانشجوی بازداشتی دانشگاه تهران آزاد شدند/پیگیر آزادی 6 دانشجوی دیگر هستیم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها