0

تاریخ انتشار : چهار شنبه 11 بهمن 1396 - ساعت : 13:06

کد مطلب: 227645 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دبیر شورای امنیت ملی روسیه: لیست تحریم‌های آمریکا کوتاه نظرانه است

مازندمجلس: رئیس شورای امنیت روسیه امروز (چهارشنبه) گفت، انتشار ریپورت به اصطلاح "گزارش کرملین" از سوی دولت آمریکا گامی کوته‌نظرانه است که تنها تاثیری منفی بر روابط دو طرفه می‌گذارد.

مازندمجلس:
به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، نیکولای پاتروشف، دبیر شورای امنیت ملی روسیه به خبرنگاران گفت: مشخص است که این گام کوته‌نظرانه از سوی آمریکا تاثیری نامطلوب بر قراردادهای دو طرفه می‌گذارد اما این گزارش نمی‌تواند باعث تغییر در سیاست‌های خارجی فدراسیون روسیه شود و بر اعتبار کشور ما در عرصه جهانی لطمه وارد کند.
وی همچنین تاکید کرد که تهدید خواندن روسیه و چین تلاشی از سوی مقام‌های آمریکایی در پوشاندن مشکلات خودشان در امور داخلی این کشور است.
رئیس شورای امنیت روسیه در ادامه صحبت‌هایش گفت: این اقدامی که آمریکا در عرصه منطقه‌ای و بین‌المللی انجام می‌دهد و اینکه کشورهایی چون روسیه و چین را تهدید می‌خواند، تلاشی برای منحرف کردن توجهات از اوضاع و مشکلات داخلی است و اینکه مقام‌های واشنگتن در حل این مشکلات ناتوان هستند.
روز دوشنبه، وزارت خزانه‌داری آمریکا گزارش کرملین را منتشر کرد که براساس آن اشخاص حقیقی و حقوقی در فهرست تحریم‌های آتی علیه روسیه قرار گرفتند. این لیست شامل 114 سیاستمدار و 96 تاجر است.
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه این فهرست را مورد تمسخر قرار داد و گفت که چه حیف است در این فهرست قرار ندارد!
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #روسیه #آمریکا #شورای #امنیت #گزارش #مشکلات #فهرست #داخلی #اینکه #تهدید #تحریم‌های #تلاشی #مقام‌های

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دبیر شورای امنیت ملی روسیه: لیست تحریم‌های آمریکا کوتاه نظرانه است