0
رئیس مجلس باید به نظر ۱۸۰ نماینده درباره طرح سؤال از رئیس‌جمهور احترام بگذارد

تاریخ انتشار : چهار شنبه 11 بهمن 1396 - ساعت : 13:11

کد مطلب: 227646 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پژمان‌فر طی تذکری شفاهی:

رئیس مجلس باید به نظر ۱۸۰ نماینده درباره طرح سؤال از رئیس‌جمهور احترام بگذارد

مازندمجلس: نماینده مشهد در مجلس با تأکید بر اینکه ۱۸۰ نماینده هنوز مصرّ به طرح سؤال از رئیس‌جمهور درباره مؤسسات مالی هستند، گفت: رئیس مجلس باید به نظر این نمایندگان احترام بگذارد و اجازه دهد سؤالی که شش ماه از آن می‌گذرد، در مجلس طرح شود.

مازندمجلس:، حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز چهارشنبه 11 بهمن طی تذکری شفاهی خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: شما دیروز اجازه ندادید که عرایض بنده هنگام بررسی گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مبنی بر رد تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت علوم در دوران تصدی آقای فرهادی تشکیل شود. 

وی با تأکید بر اینکه 180 نماینده مجلس هنوز بر دعوت از رئیس‌جمهور جهت حضور در صحن مجلس و پاسخگویی نسبت به حل مشکل سپرده‌گذاران مصر هستند، اظهار داشت: مشکل سپرده‌گذاران امروز حل نشده بلکه پیچیده‌تر هم شده است. 

پژمان‌فر در ادامه خطاب به علی لاریجانی گفت: درست است که شما بزرگوارید، تجربه زیادی دارید و تصور می‌کنید که عقل‌تان از ما بیشتر است، اما باید به نظر 180 نظر نماینده مجلس احترام بگذارید و اجازه دهید وکلای ملت از حق قانونی خود برای طرح سؤال از رئیس‌جمهور که شش ماه از تقدیم آن به هیأت رئیسه می‌گذرد استفاده کنند. 


منبع : فارس

برچسب ها : #نماینده #پژمان‌فر #رئیس‌جمهور #امروز #اجازه #لاریجانی #سپرده‌گذاران #اسلامی #گزارش #تذکری #شفاهی #احترام #شورای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رئیس مجلس باید به نظر ۱۸۰ نماینده درباره طرح سؤال از رئیس‌جمهور احترام بگذارد