مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 224206 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 دی 1396 -ساعت : 16:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن

پرونده «حسین فریدون» بیش از یک متهم دارد/ وضعیت پرونده مسکوت و معلق نیست

مازندمجلس: سخنگوی قوه قضاییه گفت: پرونده «حسین فریدون» بیش از یک متهم دارد.
مازندمجلس: سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه پرونده حسین فریدون مسکوت و معلق نیست بلکه در حال پیگیری است گفت: این پرونده دو متهم دارد که فردی هم مشکلات مالیاتی داشت، هم بدهی داشت. بدهی بانک مطابق طلب بانک به نام زده شد و در حال انتقال است و نسبت به مسائلی که این پول از کجا آمده و به کجا رفته و سایر مسائل هنوز منجر به صدور کیفرخواست نشده است.
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در بخشی از یکصد و بیست و سومین نشست خبری خود با اهالی رسانه در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص آخرین وضعیت پرونده حسین فریدون تصریح کرد: این پرونده مسکوت و معلق نیست، بلکه در حال پیگیری است این پرونده دو متهم دارد که فردی هم مشکلات مالیاتی داشت، هم بدهی داشت. بدهی بانک مطابق طلب بانک به نام زده شد و در حال انتقال است و نسبت به مسائلی که این پول از کجا آمده و به کجا رفته و سایر مسائل هنوز منجر به صدور کیفرخواست نشده است.
بر اساس این گزارش محسنی اژه‌ای در نشست خبری با اهالی رسانه مورخ 16 مهرماه در خصوص آخرین وضعیت پرونده حسین فریدون  گفته بود: کیفرخواست پرونده هنوز صادر نشده و به دادگاه نرفته و فردی هم که در این پرونده فراری بود،‌ هنوز فراری است.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پرونده - کیفرخواست - مسکوت - فریدون - وضعیت - محسنی - گزارش - فراری - رسانه - اهالی - انتقال - مشکلات - پیگیری - مالیاتی - مطابق - مسائلی - مسائل -

مطالب مرتبط با : پرونده «حسین فریدون» بیش از یک متهم دارد/ وضعیت پرونده مسکوت و معلق نیست
نظر شما در مورد : پرونده «حسین فریدون» بیش از یک متهم دارد/ وضعیت پرونده مسکوت و معلق نیست

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها