مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 224207 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 دی 1396 -ساعت : 16:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مدیرعامل کشتیرانی درگذشت دریانوردان سانچی را تسلیت گفت

مدیرعامل کشتیرانی درگذشت دریانوردان سانچی را تسلیت گفت

مازندمجلس: رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در پی غرق شدن کشتی سانچی، درگذشت دریانوردان ایرانی شرکت ملی نفتکش ایران را تسلیت گفت.
مازندمجلس:به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از مانا رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در پی غرق شدن کشتی سانچی، شهادت دریانوردان ایرانی شرکت ملی نفتکش ایران را تسلیت گفت.

در این پیام خطاب به کیان ارثی مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران آمده است:

انا لله و انا الیه راجعون

باردیگر دست تقدیر، شهادت را نصیب و قسمت دریانوردان دریادل این مرز و بوم گلگون کرد و سربازان بی ادعای وطن این بار در میان آتش و موج، بال پرواز گشودند و به ملکوت اعلی پر کشیدند و در زمره حسینیان، نامشان در فهرست یاران سرافراز امام شهدا قرار گرفت.
هم قطاران ایشان در کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران تا رسیدن خبر پرواز یاران در نفتکش حادثه دیده سانچی، لحظه به لحظه دست به دعا برداشتند تا دریادلان همرزم، ققنوس وار از قلب آتش به خانه برگردند. اما این بار نصیب‌شان حد اعلای شهادت بود که این چنین جانفشانان بی ادعا را، شهادت بالاترین اجر و پاداش است.
اینک اما جای خالیشان غمی بر دل ما گسترده است. بدیهی است که بار این غم بر جان بازماندگان و خانواده های آن سرافرازان سنگین تر است که بدین وسیله مراتب تسلیت تمامی کارکنان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران را به ایشان و همکاران ارجمند در شرکت ملی نفتکش ایران ابراز می داریم و از خداوند منان صبر جمیل و اجر جزیل برای همه عزیزان خواستاریم. 
محمد سعیدی
رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

ب


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کشتیرانی - اسلامی - شهادت - نفتکش - جمهوری - تسلیت - سانچی - مدیرعامل - دریانوردان - یاران - مدیره - پرواز -

نظر شما در مورد : مدیرعامل کشتیرانی درگذشت دریانوردان سانچی را تسلیت گفت

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها